ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۳۴ بار خوانده شده
نواخته شد/

زنگ ایثار و شجاعت در دبیرستان بعثت کرمانشاه

زنگ ایثار و شجاعت در دبیرستان بعثت کرمانشاه به صدا درآمد.
نسخه مناسب چاپ

فرشادفر مدیرآموزش و پرورش ناحیه دو کرمانشاه با تبریک هفته بسیج دانش آموزی با اشاره به قداست والای شهیدفهمیده گفت: بنیان گزار انقلاب از شهید فهمیده به عنوان رهبریاد می کرد .

فرشادفر با بیان اینکه دانش آموزان باید با فرهنگ بسیج آشنا شوند تصریح کرد: از شما دانش آموزان توقع می رود که به تمام معنا بسیجی باشید چراکه هریک از ما اگر در قالب یک بسیجی به وظایف خود عمل کنیم روز به روز شاهد جامعه ای با پیشرفت فراوان خواهیم بود.

وی فرهنگ بسیجی را تلاش مضاعف برای رضای حق تعالی و انجام تمام و کمال مسئولیت خواند و گفت: شما دانش آموزان آینده سازان این کشور هستید و قرار است هریک در جایگاهی خدمتگزار این انقلاب باشید.

سپس سرهنگ کریمی فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه با اشاره به رشادتها و دلیر مردی های شهدای هشت سال دفاع مقدس علی الخصوص شهید فهمیده افزود :قبل از انقلاب مستشاران آمریکایی هرکاری در کشور می کردند هیچکس بخاطر رفتار غلطشان حق تعرض به آنها را نداشت اما اکنون اگر تعرضی توسط بیگانگان صورت گیرد مجبور به عذر خواهی می شوند و این نشانه اقتدار و شکوهی که از انقلاب به ما ارث رسیده است.

وی با اشاره به جنایتهای داعش اظهار کرد: منافقین هم در زمان گذشته شبیه این دسته از افراد بودند و چه بسا شدت جنایتاشان بیشترهم بود، این ها دست نشانده های امریکا و اسرائیل بوده و هستند.

این مسئول با اشاره به برجام گفت: هم اکنون آمریکا در مقابل کشور ایران سرتعظیم فرود می آورد و پای میز مذاکره می نشیند اما متاسفانه هنوز شاهد برداشتن هیچ نوع تحریمی نیستیم و این از دولت استکباری و شیطانی آمریکا بعید نیست. ما هنوز آمریکا را شیطان بزرگ می دانیم و مبارزه با ظلم و ظالم از فریضه های دینی ماست.

سرهنگ کریمی دانش آموزان را به راهپیمایی ۱۳ آبان ماه دعوت کرد و افزود: در روز ۱۳ ابان باز هم به جهانیان خواهیم فهماند که امثال حسین فهمیده در کشور شهید پرور ایران بسیار است .

در پایان مراسم از پریا کریمی دانش آموز بسیجی مقام اول استان در مسابقات شعر تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است زنگ ایثار و شهادت امروز صبح با حضور فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه، رییس سازمان بسیج دانش اموزی سرهنگ اکبری، مدیریت اموزش و پرورش، رییس مرکز بسیج دانش آموزی، فرمانده حوزه دو خواهر و مدیریت دبیرستان نمونه بعثت و جمعی از دانش اموزان این دبیرستان برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.