ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۲۹ بار خوانده شده
مدیر امور عشایر کرمانشاه:

محور ارتباطی ۵۰ خانوار عشایری کرمانشاه با مشکل مواجه است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص):به دلیل بارندگی‌های شدید در روزهای اخیر محور ارتباطی ۵۰ خانوار عشایری شهرستان کرمانشاه هم اکنون با مشکل مواجه است .
نسخه مناسب چاپ

  آزادی در گفتگو  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) (ناحیه عشایری):  حدود ۴۰۰ کیلومتر طول محورهای عشایری بدلیل بارندگی های اخیر با مشکل ارتباطی مواجه هستند .

 

وی با اشاره به اینکه برخی از محورهای ارتباطی عشایری این استان به ویژه عشایر ایل زوله منطقه ییلاقی صحنه و کنگاور  به دلیل بافت سیلتی خاک در زمان بارندگی ها با مشکل اساسی مواجه است، بیان کرد: مجموع محورهای ارتباطی عشایری استان اعم از جیپ رو ، مالرو و فرعی حدود ۲۰۰۰ هزار کیلومتر است .

 

آزادی، مهمترین مناطق عشایری شهرستان کرمانشاه که هم اکنون با مشکل ارتباطی مواجه هستند را  ایل کلهر  منطقه گیلان غرب و ایل زوله منطقه صحنه و کنگاور و ایل زنگنه ماهیدشت عنوان کرد.

و گفت: برای بازگشایی محورهای ارتباطی عشایر  کرمانشاه ،  ۱۰ دستگاه مکانیکی به کمک بخش داری ها و سازمان هلال احمر و بسیج عشایری استان در حال خدمات رسانی و بازگشایی این محورها هستند.

 

مدیرکل امورعشایر استان کرمانشاه افزود: در زمان بارندگی ها تمام عشایراستان در اماکن از پیش بینی تعیین شده استقرار می یابند و از سویی ۱۰ دستگاههای مکانیکی به طور شبانه روزی برای بازگشایی و ترمیم محورهای ارتباطی مناطق عشایری فعال هستند .

 

وی خاطرنشان کرد: بازگشایی محورهای عشایری شهرستان های کرمانشاه  از روز پنج شنبه  آغاز و همکنون ادامه دارد.

 

مدیرکل امورعشایرکرمانشاه افزود: براساس برنامه های از قبل پیش بینی شده برای فصل سرد، علوفه مورد نیاز دام عشایر استان کرمانشاه  به ویژه شهرستان ها تحویل  داده شده و از سویی فروشگاههای عشایری نیز آماده تامین جو مورد نیاز دام عشایر هستند .

 

مدیرکل امورعشایر استان کرمانشاه ، گفت: سوخت مورد نیاز عشایر استان توزیع شده و مخازن نفتی عشایر هم اکنون نیز آماده توزیع نفت به عشایر است .

 

آزادی  ابراز کرد: سلیندرهای گاز عشایر نیز آماده توزیع و ایستگاه سیلندرپرکنی گاز برای تمامی مناطق استان های کرمانشاه، فعال است.

 

وی گفت: در زمینه توزیع آب مورد نیاز عشایر استان کرمالنشاه نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده و آب شرب مورد نیازآن ها از طریق تانکرهای آبرسان به آن ها انتقال داده می شود.

 

مدیرکل امورعشایر استان کرمانشاه گفت: آبرسانی به عشایر کرمانشاه که از یکماه پیش شروع شده  همکنون نیز ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.