ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۴۲۹ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه:

امروز خط مقدم مقابله با دشمن فضای مجازی و رسانه است

امروز خط مقدم مقابله با دشمن فضای مجازی و رسانه است
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: امروز خط مقدم مقابله با دشمن فضای مجازی و رسانه است
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه اسلام آبادغرب، رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیدار کرد.

 

حسن موحد در این دیدار که در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلام آبادغرب صورت گرفت، اظهار کرد: بسیج مردمی ترین سازمان مقاومت دنیاست و یکی از این قشر ها بسیج رسانه است.

 

وی افزود: نداشتن بسیج رسانه باعث می شود خیلی از نیروها و پتانسیل ها را از دست بدهیم، در واقع بسیج اراده عمومی است و ما باید در عرصه مطالبه گری عمومی و رسمی ورود پیدا کنیم چون خیلی از سنگ هایی که دشمن به سمت ما پرتاب می کند در عرصه های غیر رسمی است.

 

 

 

رئیس سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه تصریح کرد: بسیج رسانه یک تشکل جریان ساز است که باید با تشکیل  یک جبهه عاشورایی، پیگیر منویات رهبری و دفاع از ارزش های و شهدا باشد.

 

وی افزود: یکی از ماموریت های مهم بسیج رسانه افزایش سواد رسانه ای است، چون امروز خط مقدم مقابله با دشمن فضای مجازی و رسانه است.

 

موحد بیان کرد: دشمن در موضع گیری رسانه ای و در همه شبکه های اجتماعی نکات قوت ما را می کوبد تا امید را از ما بگیرد، لذا باید در مقابل دشمن جبهه رسانه ای تشکیل شود و تولید امید در مملکت گسترش یابد و جریان مطالبه گری منطقی و نقد دلسوزانه نیز پیش برود و در سایه بر سر هم سنگ نزنیم.

 

 

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی در تولید علم جزو ۵ کشور برتر دنیاست و در اقتصاد رتبه ۱۶ هم جهان را دارد که این موارد باید برای مردم بازگو شود و دشمن از رشد و توسعه جمهوری اسلامی در جهان هراس دارد و به همین خاطر در مسیر پیشرفت انقلاب سنگ اندازی می کند، و اگر ما به فرمایشات، اشاره و منویات رهبری گوش دهیم و در آن مسیر حرکت کنیم پیروزی از آن ملت ایران است.

 

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.