ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۳۵۵ بار خوانده شده
آیت الله علما:

دوری از سبک زندگی اسلامی مسلمانان را در معرض خطر قرار داده است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دوری از سبک زندگی اسلامی، یک میلیارد و هفتصد میلیون مسلمان را در معرض خطر قرار داده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، آیت الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمانشاه با تاکید بر انس با قرآن و تدبر در کلام الله مجید در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: دوری از سبک زندگی اسلامی، یک میلیارد و هفتصد میلیون مسلمان را در معرض خطر قرار داده است.

وی در ادامه با اشاره به توطئه و بدعهدی آمریکا در قبال ایران، گفت: آمریکا هرگز قابل اعتماد نیست و باید از نگاه برجام عبور کرده و نگاه ما به اقتصاد مقاومتی و تولید داخل باشد.

آیت الله علما در ادامه بیان کرد: برجام تجربه ای برای اثبات بدعهدی آمریکا است و آمریکا به هیچ توافقی پایبندی ندارد و این تجربه ثابت کرد که با آمریکا نمی‌توان کنار آمد.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا با ایران افزود: دشمنی آمریکا با ایران به زمان مصدق باز میگردد و این دشمنی تاکنون ادامه داشته است.

آیت الله علما تاکید کرد: باید بیدار باشیم، در جنگ تحمیلی بهترین جوانان این مرز و بوم را از دست دادیم و استکبار همواره بر ملت ما تهدید و فشار وارد نموده است.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: باید تضمین‌های لازم از اروپایی ها گرفته شود و این تضمین ها از سوی رهبر معظم انقلاب تشریح گردیده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.