ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۳۱۸ بار خوانده شده

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی راهیان نور بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اعزام کاروان‌های راهیان نور دانشجویی به مناطق عملیاتی جنوب کشور با حضور مسئولین بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) بسیج دانشجویی، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اعزام کاروان‌های راهیان نور دانشجویی به مناطق عملیاتی جنوب کشور که در اسفند ماه انجام خواهد شد؛ با حضور مسئولین بسیج دانشجویی کرمانشاه برگزار شد.

مسئول نمایندگی ولایت فقیه در بسیج دانشجویی  کرمانشاه در این جلسه پیرامون اهمیت راهیان نور و نحوه اجرای اردو مطالب مهمی را بیان کرد.

حجت الاسلام صفارزاده در این جلسه اظهار داشت: با اشاره به مسئولیتی که در قبال فضیلت نگه داشتن راه و نام شهدا داریم، اظهار داشت: برنامه ای که هر سال تحت عنوان راهیان نور تدارک دیده می شود و دانشجویان با رفعت و علاقه از آن استقبال میکنند با ارزش و ستودنیست. کسی که یاد شهدا در دلش زنده‌ می‌شود درمی‌یابد که باید راه شهدا را ادامه داد و وظیفه‌اش را در مقابل این امانت عظیمی که با خون این همه شهید بدست‌ آمده بشناسد و در راستای آن همت گمارد. به همین دلیل نیاز است که از فرصت اردو‌های راهیان بهره ببریم و پیام شهدا را منتقل کنیم.

مسئول نمایندگی ولایت فقیه در بسیج دانشجویی  با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص راهیان نور گفت: ابتکار حرکت راهیان نور، ابتکار انقلابی و الهی بود و بسیار کار شایسته ای است و اعتقاد بنده اینست که تا مدت زیاد و مدیدی اینکار ادامه پیدا کند تا آثار و برکات آن را به مردم و کشور و نسل جوان ما احساس کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.