ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۳۱۰ بار خوانده شده

سند ملی راهیان نور تصویب شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور از تصویب سند ملی راهیان نور در جلسه هیات امنای این بنیاد خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در حاشیه برگزاری جلسات هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و هیات امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گزارش شرفیابی خدمت فرمانده معظم کل قوا، همایش مدیران بنیاد و عملکرد و دستاوردهای پنج ساله بنیاد ارائه شد. 
 

وی افزود: همچنین در این جلسه سند ملی راهیان نور کشور پس از بحث و بررسی توسط اعضا به تصویب رسید که البته قرار شد اصلاحاتی نیز در آن صورت بگیرد و پس از تصویب رهبر معظم انقلاب در کشور اجرا خواهد شد.

سردار کارگر گفت: موضوع دیگری که در این جلسه مطرح شد، نظارت بر آثار ادبی و تاریخی دفاع مقدس بود که بر عهده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است.

وی اضافه کرد: در این جلسه گزارش بودجه سال ۹۶ ارائه و درصد‌های بودجه سال ۹۷ نیز به تصویب رسید. همچنین با تصویب اعضا، معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیرو‌های مسلح به عضویت هیات امنا بنیاد درآمد.

سردار کارگر در خصوص جلسه هیات امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز بیان کرد: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با همکاری شهرداری و شورای شهر تهران شکل گرفته است. در اسفندماه سال گذشته باغ‌موزه دفاع مقدس تهران به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تبدیل شد.

رییس هیات مدیره موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادامه داد: شهرداری و شورای شهر تهران همکاری بسیار خوبی دارند. در موضوع بودجه نیز نسبت به سال گذشته کاهشی ایجاد نکردند و میزان بودجه سال ۹۶ برای سال ۹۷ به تصویب رسید؛ علی‌رغم اینکه شهرداری و شورا مشکلات فراوانی در زمینه بودجه دارند.

سردار کارگر خاطرنشان کرد: سند راهبردی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز در این جلسه ارائه و قرار شد در جلسات بعدی با پیشنهادات اعضا به تصویب برسد.

وی در پایان از همکاری شهرداری و شورای شهر تهران و به خصوص نجفی شهردار تهران، هاشمی رییس شورای شهر تهران و حق‌شناس رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر که از اعضای هیات امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هستند، تقدیر کرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.