ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۷۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب:

کمک های مردمی بصورت متمرکز و سازماندهی شده به مناطق زلزله زده ارسال شد/ تقدیر از همت والای مردم اسلام آبادغرب

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه اسلام آبادغرب ضمن تقدیر و تشکر ویژه از همت والای مردم اسلام آبادغرب گفت: کمک های مردمی بصورت متمرکز و سازماندهی شده به مناطق زلزله زده ارسال گردد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه اسلام آبادغرب، سرهنگ پاسدار بیژن خدادادیان فرمانده سپاه اسلام آبادغرب، از همت والای مردم غیور، دلاور و باغیرت اسلام آبادغرب در یاری رساندن به زلزله زدگان سرپل ذهاب و روستاهای اطراف آن تقدیر و تشکر کرد.
وی افزود: ما دست تک تک مردم شهید پرور اسلام آبادغرب را بخاطر کمک های مردمی به زلزله زدگان سرپل ذهاب و دیگر شهر و روستاهای غرب استان می بوسیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسلام آبادغرب خاطرنشان کرد: مردم ولایی و دلسوز اسلام آبادغرب با وصف اینکه خودشان بر اثر زلزله آسیب دیده هستند و در چادر زندگی می کنند همانند دوران دفاع مقدس رسم ایثار وجوانمردی را زنده کرده و به یاری مناطق زلزله زده غرب استان شتافتند.
وی خطاب به مردم اسلام آبادغرب گفت: فرزندان شما ( پاسداران و بسیجیان اسلام آبادغرب) بصورت شبانه روز به نیابت از شما مردم شریف در امنیت، اسکان و توزیع مواد غذایی به مردم زلزله زده سرپل ذهاب خدمات رسانی می نمایند.
سرهنگ خدادادیان تصریح کرد: جهت جلوگیری از ایجاد ترافیک و ازدحام در شهرهای زلزله زده مردم عزیز و دلسوز اسلام آبادغرب کمک های خود را از قبیل چادر، پتو، لباس گرم، پوشاک بچه نو و اقلام خوراکی خشک تحویل هلال احمر و حوزه های بسیج خواهران و برادران بدهند تا بصورت متمرکز به دست مردم زلزله زده برسد.
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب درخواست نمود: مردم و خیرین شهرستان از ارسال مواد فاسد شدنی خودداری نمایند و با توجه به احتمال بارندگی در آینده نزدیک در صورت توان چادر و نایلون های دولایه رولی هم برای زلزله زدگان ارسال گردد.
سرهنگ خدادادیان از طرف فرماندهی، پاسداران و بسیجیان سپاه اسلام آبادغرب از پشتیبانی ویژه مردم شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.