ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): با حضور امام جمعه و جانشین فرمانده سپاه ناحیه جلسه معاونت
دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): صبح امروز با حضور گروه های طلایه دار بسیج دومین مرحله رزما

مقاله

این مطلب ۶۴ بار خوانده شده

تشریح برنامه های هفته بسیج دانش آموزی در شهرستان پاوه

پايگاه اطلاع رساني سپاه حضرت نبي اكرم(ص): برنامه های هفته بسیج دانش آموزی شهرستان در نشست هماهنگی و پشتیبانی حوزه بسیج دانش آموزی باحضور فرمانده سپاه پاوه تشریح شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه حضرت نبي اكرم(ص) ناحيه پاوه، برنامه های هفته بسیج دانش آموزی شهرستان در نشست هماهنگی و پشتیبانی حوزه بسیج دانش آموزی باحضور فرمانده سپاه پاوه تشریح شد.
سرهنگ سعید بهشتی راد فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاوه در اين نشست به سخنرانی اخیر رهبر انقلاب در دیدار با نخبگان اشاره کرد و گفت: آمریکا کشوری است که باخشونت زاده شده و همواره به صورت مستقیم و غیرمستقیم در جنگ با دیگر کشورها بوده است و درنتیجه تعامل و نزدیکی با آن، به آرمان ها انقلاب آسیب وارد کرده است.
مختار برزگرفرد مدیرآموزش و پرورش پاوه نيز در این نشست به تعامل مثبت و تنگاتنگ آموزش و پرورش با سپاه اشاره کرد و افزود: رنگ آمیزی ۱۵ مدرسه در طرح هجرت، تعمیر و تجهیز ۴۰ چشمه سرویس بهداشتی مدارس توسط سپاه در سال تحصیلی گذشته، هماهنگی و همکاری در اعزام دانش آموزان به اردوی اهیان نور و... از مواردی است که موید این تعامل سازنده است.

وی به برگزاری گفتمان های تربیتی سیاسی برای دانش آموزان با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی اشاره کرد و گفت: در سال تحصیلی جدید علاوه بر تجهیز ۱۴ مدرسه به تابلو اعلانات، با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی و امور تربیتی گفتمان های تربیتی سیاسی برای دانش آموزان برگزار می شود.
جهانگیر باباویسی فرمانده بسیج دانش آموزی نیز به برنامه های هفته بسیج اشاره کرد و گفت: برگزاری روز بسیج دانش آموزی، برنامه پدافندغیرعامل، جلسه هم اندیشی واحدهای پیشگام و نخبگان علمی و ورزشی با امام جمعه و فرماندار، دیدار با خانواده معظم شهدا، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، برگزاری یادواره شهدا و تجلیل از دانش آموزان بسیجی از جمله فعالیت هایی است که از یکشنبه هفته آینده اجرا می شود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.