ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): با حضور امام جمعه و جانشین فرمانده سپاه ناحیه جلسه معاونت
دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): صبح امروز با حضور گروه های طلایه دار بسیج دومین مرحله رزما

مقاله

این مطلب ۵۱ بار خوانده شده
به مناسبت اولین روز از هفته دفاع مقدس؛

  همایش روحانیون و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت به مناسبت هفته دفاع مقدس در سپاه ناحیه جوانرودبرگزارشد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم(ص)،به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش روحانیون و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در سپاه ناحیه جوانرود برگزار گردید
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم(ص)ناحیه جوانرود،فرمانده سپاه ناحیه جوانرود با تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر ضرورت دشمن شناسی و دشمن ستیزی تاکید کرد و گفت: فتنه جدیدی در کشور همسایه ما در حال شکل گیری است که اسرائیل پرچمدار آن است.
سرهنگ فرامرز باوندپورافزود: همه ما باید مواظب دست های پنهان اسرائیل در منطقه باشیم و مردم را آگاه کنیم، فتنه ای که در حال شکل گیری است هیچ سودی برای کشورهای مسلمان ندارد.
وی اظهار داشت: باید با تمام قدرت در مقابل نقشه های آمریکا و اسرائیل بایستیم.
سرهنگ باوندپور با بیان اینکه اقتدار امروز ما در دنیا باعث عصبانیت دشمن شده است، خاطرنشان کرد: اقتداری که دشمن نشانه گرفته است از منطق سیاسی ما دفاع از مظلوم در مقابل ظالم است.
وی به نقش امنیت در ابعاد مختلف اشاره کرد و یادآور شد: پیشرفت، آبادانی، زندگی و دینداری در سایه امنیت امکان پذیر است وهمه برای تامین امنیت باید تلاش کنیم.
امام جمعه جوانرود نیز با اشاره به توطئه های دشمنان برای اختلاف افکنی میان مسلمانان گفت: هوشیاری در مقابل نقشه های شوم دشمنان بخصوص امریکا و اسراییل نیاز امروز جامعه است.
ماموستا ملا احمد فخری افزود: مردم منطقه و روحانیون و نخبگان جامعه باید باید مواظب نقشه های اسرائیل برای ایجاد تفرقه میان مسلمان باشند.
وی یادآور شد: همه ما باید با وحدت و انسجام در مقابل نقشه ها و توطئه های اسرائیل و آمریکا بایستیم.
فرمانده تیپ انصارالرسول (ص) جوانرود هم با تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، دستاوردهای دفاع مقدس را یادآورشد و گفت: امروز که دشمن از نبرد فیزیکی با ملت و نظام ما ناکام شده است با انواع توطئه های جنگ نرم فرهنگ و هویت ما را نشانه گرفته است.
سردار ناصر باباخانی با اشاره به نقشه شوم اسرائیل در شمال عراق افزود: هنوز که توطئه داعش در منطقه تمام نشده است، اسرائیل و استکبار جهانی به دنبال تفرقه قومیتی در منطقه هستند که باید مواظب توطئه های آنان باشیم.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.