ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۹۰۸ بار خوانده شده
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تاکید کرد:

لزوم فعالیت جمعی در اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعالیت جمعی در اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، سردار بهمن ریحانی امروز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه اظهار داشت: امروز همه ما در خصوص امر به معروف و نهی از منکر تکلیف داریم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: ما با این دیدگاه که جامعه از دست رفته نباید امر به معروف و نهی از منکر را ترک کنیم.

سردار ریحانی همه مسئولین جامعه را در مقابل امر به معروف مسئول دانست و گفت: باید مسئولین حکومتی وظیفه خود را به درستی انجام دهند چرا که بسیاری از مشکلات جامعه خود به خود حل و فصل خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در جامعه ممکن است روز به روز مشکلات فرهنگی ناشی از مشکلات اقتصادی بیشتر شود و اینجا باید ما با تلاش مضاعف این مشکلات را به حداقل برسانیم.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه جرم و جنایت هیچگاه تعطیلی ندارد وظیفه اصلی ما ارشاد و جلوگیری از انجام جرم است.

سردار ریحانی یادآور شد: اگر امر به معروف و نهی از منکر به صورت جمعی باشد بدون شک آمران به معروف و ناهیان از منکر کمتر با مشکل مواجه خواهند شد.

وی اذعان داشت: در ماه رمضان حدود ۱۰۰۰ نفر و ۱۵۰ ماشین را جهت امر به معروف بکار گرفتیم و خوشبختانه فقط در ۱ مورد با مشکل مواجه شدیم چرا که به صورت گروهی کار صورت گرفت.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نیروها قبل از اعزام آموزش‌های لازم را در این خصوص می بینند گفت: حدود ۶ هزار نفر در بخش طلایه داران در گروههای ۱۰ نفری از آموزش های لازم برخوردار شدند و کارت دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه از شرایط فرهنگی که در کشور به وجود می آید باید استفاده کنیم اظهار داشت: پس از مدت‌ها، شهادت شهید حججی عزت کشور را اعتلا داد و مردم را در یک جهت فکری و فرهنگی متحد کرد.

سردار ریحانی خواستار اتحاد مراجع ذیربط برای ساماندهی و برخورد با باغاتی که مراسمات جشن را به صورت مختلط مراسم را برگزار می کنند، شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.