ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): صبح امروز با حضور گروه های طلایه دار بسیج دومین مرحله رزما
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): با حضور مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه نبی اکرم(ص)
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): اولین مرحله مانور امر به معروف و نهی از منکر با عنوان «تذک

مقاله

این مطلب ۶۶ بار خوانده شده
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه تاکید کرد:

لزوم فعالیت جمعی در اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعالیت جمعی در اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، سردار بهمن ریحانی امروز چهارشنبه در نشست شورای هماهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه اظهار داشت: امروز همه ما در خصوص امر به معروف و نهی از منکر تکلیف داریم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: ما با این دیدگاه که جامعه از دست رفته نباید امر به معروف و نهی از منکر را ترک کنیم.

سردار ریحانی همه مسئولین جامعه را در مقابل امر به معروف مسئول دانست و گفت: باید مسئولین حکومتی وظیفه خود را به درستی انجام دهند چرا که بسیاری از مشکلات جامعه خود به خود حل و فصل خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در جامعه ممکن است روز به روز مشکلات فرهنگی ناشی از مشکلات اقتصادی بیشتر شود و اینجا باید ما با تلاش مضاعف این مشکلات را به حداقل برسانیم.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه جرم و جنایت هیچگاه تعطیلی ندارد وظیفه اصلی ما ارشاد و جلوگیری از انجام جرم است.

سردار ریحانی یادآور شد: اگر امر به معروف و نهی از منکر به صورت جمعی باشد بدون شک آمران به معروف و ناهیان از منکر کمتر با مشکل مواجه خواهند شد.

وی اذعان داشت: در ماه رمضان حدود ۱۰۰۰ نفر و ۱۵۰ ماشین را جهت امر به معروف بکار گرفتیم و خوشبختانه فقط در ۱ مورد با مشکل مواجه شدیم چرا که به صورت گروهی کار صورت گرفت.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نیروها قبل از اعزام آموزش‌های لازم را در این خصوص می بینند گفت: حدود ۶ هزار نفر در بخش طلایه داران در گروههای ۱۰ نفری از آموزش های لازم برخوردار شدند و کارت دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه از شرایط فرهنگی که در کشور به وجود می آید باید استفاده کنیم اظهار داشت: پس از مدت‌ها، شهادت شهید حججی عزت کشور را اعتلا داد و مردم را در یک جهت فکری و فرهنگی متحد کرد.

سردار ریحانی خواستار اتحاد مراجع ذیربط برای ساماندهی و برخورد با باغاتی که مراسمات جشن را به صورت مختلط مراسم را برگزار می کنند، شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.