ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۳۱ بار خوانده شده

مراسم گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد در شهرستان جوانرود برگزار شد

پایگه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): مراسم گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد در شهرستان جوانرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه جوانرود، سرهنگ باوندپور در  مراسم گرامیداشت سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد که در شهرستان جوانرود برگزار شد، ضمن عرض خیرمقدم حضور خانواده های محترم شهداء ، جانبازان ، پیشکسوتان و بسیجیان عزیز ، یاد و خاطره عملیات غرور آفرین مرصاد را گرامی داشت.

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود ضمن تبریک دهه کرامت به رشادت های دلیر مردان هشت سال دفاع مقدس و عملیات مرصاد اشاره و افزود: در آن روزما دقیقأ ۶ روز بعد از تصویب قطعنامه این عملیات اتفاق افتاد.

وی افزود این عملیات دستاوردهای زیادی ازجمله آن دستاوردهای داخلی شناخته شدن دوست از دشمن بود که به خاطر این عملیات غرور آفرین دشمنانی که در بدنه انقلاب  بودند دشمنی خود را نشان دادند و  برای ملت ایران آشکار گردیدند.

سرهنگ باوندپور به تحکیم وحدت که از دیگر دستاوردهای داخلی این عملیات بود اشاره کرد که جبهه های نبرد حق علیه باطل باعث وحدت هر چه بیشتر بین آحاد ملت ایران گردید و نمونه بارز این وحدت در عملیات مرصاد به وقوع پیوست.

وی به دستاوردهای خارجی این عملیات که خنثی شدن نقشه شوم صدام کافر بود پرداختند و تأکید کردند که برملا شدن این نقشه باعث شکست گروهک منافقین شد.

سرهنگ باوندپور به تثبیت حکومت جمهوری اسلامی ایران اشاره گفت: یکی از دستاوردهای خارجی این عملیات همین تثبیت شدن حکومت جمهوری اسلامی ایران است و افزایش مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ایران در محافل بین المللی از دیگر دستاوردهای این عملیات غرور آفرین می باشد.

وی تأکید کرد: که پشتیبانی همه جانبه مردم ایران از نظام جمهوری اسلامی به جهانیان ثابت کرد که ملت ایران همواره در همه صحنه ها حضور دارند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.