ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): صبح امروز با حضور گروه های طلایه دار بسیج دومین مرحله رزما
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): با حضور مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه نبی اکرم(ص)
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): اولین مرحله مانور امر به معروف و نهی از منکر با عنوان «تذک

مقاله

این مطلب ۱۵۹ بار خوانده شده
در شهرستان هرسین صورت گرفت؛

برگزاری دوره آموزش دبیران امر به معروف و نهی از منکر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): با حضور مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه نبی اکرم(ص) دوره آموزش دبیران امر به معروف و نهی از منکر حوزه ها و پایگاه ها در سپاه ناحیه هرسین برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه هرسین، با حضور مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه نبی اکرم(ص) دوره آموزش دبیران امر به معروف و نهی از منکر حوزه ها و پایگاه ها در سپاه ناحیه هرسین برگزار شد.

 

سرهنگ قبادی بصیر در این جلسه با اشاره به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: حضرت علی(ع) میفرماید: امر به معروف و نهی از منکر را رها نکنید، چرا که اگر رها کنید کسانی بر شما مسلط میشوند که بدترین مردم هستند.

 

وی افزود: وظیفه ما گسترش و همگانی کردن امر به معروف و نهی از منکر زبانی است و برای اینکار وظیفه ما تبیین است و بایستی در این راستا کلاس های آموزشی گذاشته شود و از ظرفیت ائمه جمعه در مساجد هم استفاده کنیم.

 

مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه نبی اکرم(ص) تصریح کرد: متأسفانه در استان کرمانشاه انگار که اصلاً ماه رمضان نیست و حتی یک تذکر زبانی هم به کسی داده نمیشود و امروز متأسفانه میل به امر به معروف و نهی از منکر در بین مسلمانان از بین رفته است.

 

قبادی بصیر در ادامه ضمن تشکر از دبیر امر به معروف و نهی از منکر سپاه هرسین اظهار داشت:  در هرسین در بحث مواد مخدر و امر به معروف کارهای خیلی خوبی صورت گرفته که در استان بی نظیر است و این گونه موارد که با کیفیت و منتج به نتیجه شده باید تقویت شود و الگو سازی شود.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.