ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۰۸ بار خوانده شده
فرمانده سپاه کنگاور:

روز قدس نماد همدلی و همزبانی جهان اسلام است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص):فرمانده سپاه کنگاور گفت :راهپیمایی روز قدس نماد همدلی و همزبانی و اتحادجهان اسلام برای نشان دادن چهره واقعی رژیم صهیونیستی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)ناحیه کنگاور ؛ علی حیدر نژاد ضمن دعوت تمام امت اسلامی به شرکت در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت :برپایی راهپیمایی روز قدس، تجمعی جهانی برای آگاهی بخشی به افکار عمومی دنیا نسبت به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی است.

 

وی  راهپیمایی روز قدس را نشانه وحدت و همدلی و همزبانی  مسلمین در آرمان بزرگ آزادی قدس شریف دانست و گفت : ملت مسلمان با حضور در راهپیمایی روز قدس علاوه بر تجدید پیمان با امام خمینی(ره)، خشم و انزجار خود را نسبت به رژیم صهونیستی، این غده سرطانی خاورمیانه فریاد می زنندو همدلی و همزبانی خودشان را با مردم مظلوم فلسطین اعلام می دارند.

فرمانده سپاه کنگاور تاکید کرد  : حضور گسترده مردم در روز قدس، ملتهای مستضعف دنیا را متوجه ظلم به قدس شریف از سوی رژیم صهیونیستی می کند و در زنده نگهداشتن آرمان قدس شریف بسیار موثر است.

وی گفت : مردم متدین شهرستان کنگاور همه ساله با حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس بار دیگر حماسه ای زرین را از خود برجایی خواهند گذاشت و با سر دادن شعار "مرگ بر امریکا "مرگ بر اسرائیل یکبار دیگر خشم و نفرت خود شان را نسبت به ظالمان جهان که همان استکبار است اعلام می دارند .

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.