ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
بسیج عشایری کرمانشاه/

برگزاری نشست مودت و ضیافت افطاری ویژه کارکنان ناحیه بسیج عشایری کرمانشاه

بسیج عشایر: این مراسم به منظور ایجاد آشنایی و مودت بیشتر بین خانواده های فرماندهان حوزه و پایگاههای مقاومت سپاه عشایری استان کرمانشاه و کارکنان ناحیه بسیج عشایری استان کرمانشاه در محل ناحیه بسیج عشایری کرمانشاه برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه عشایری کرمانشاه ؛ چهاشنبه  ۹ تیرماه نشست سالیانه مودت با حضور  خانواده های کارکنان ، فرماندهان حوزه و پایگاههای مقاومت  سپاه عشایری استان کرمانشاه به منظور تکریم و ایجاد انس و الفت در بین خانواده ها در محل ناحیه بسیج عشایری کرمانشاه برگزار شد.

فرمانده ناحیه عشایری کرمانشاه" سرهنگ احمدی" در این نشست ضمن خیر مقدم گویی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و  با تشریح اهداف برنامه مطالبی را پیرامون مسائل فرهنگی و سیاسی روز و شاخصه های انقلاب و انقلابی گری را از دیدگاه رهبر معظم انقلاب بیان کردبا اشاره به اینکه دین اسلام همواره بر ترویج و تحکیم محبت و مودت در بین مسلمین تاکید بسیار زیادی داشته است .

وی آگاهی و بصیرت خانواده ها را در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان ضروری دانست و افزود:دشمنان عفاف و حجاب جامعه ما را که یکی از اصول مهم استحکام خانواده است نشانه گرفتند و با پخش برنامه هایی بی هویت به دنبال تخریب این امر مقدس(خانواده) هستند.

وی هدف از برگزاری این نشست را ایجاد انس و الفت در بین فرماندهان و خانواده های آنان، تقویت روحیه نشاط و معنویت در خدمتگذاری خانواده بزرگ بسیج و ترویج سبک زندگی علوی و فاطمی بین خانواده ها است.

در ادامه پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء ضیافت افطاری انجام و کارکنان و خانواده ها در کنار همدیگر روزه خود را افطار کردند

 

همچنین  در ادامه برنامه هایی  اهداء جوائز به برندگان مسابقه فرهنگی نیز صورت گرفت

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.