ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۲۶ بار خوانده شده

رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان پاوه برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): با حضور امام جمعه پاوه، فرمانده تیپ انصار الرسول ، برخی از مسئولین و بسیجیان رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان پاوه برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)ناحیه پاوه، با حضور امام جمعه پاوه، فرمانده تیپ انصار الرسول ، برخی از مسئولین و بسیجیان رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان پاوه برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه پاوه اظهار داشت: ما اگر امروز عزت، هماهنگی، توفیق و امنیتی داریم در سایه لطف خدا و رهنمود و راهنمایی ایثار و گذشتگانمان است.

ماموستا قادری با بیان اینکه مشکل ما در این منطقه هنوز حل نشده است گفت: مشکل ما در این منطقه چند نفر گروهکی که گاهاً در منطقه خود را نشان می دهند نیست، بلکه مشکل اصلی که جامعه ما را تهدید می کند، فتنه تندروی است.

وی با بیان اینکه آثار این فتنه در منطقه ما قطعا خواهد ماند افزود: خواهش ما نیز این است در مساجد و مکانهای عمومی هوشیار باشیم تا تندوری در منطقه ما رشد نکند.

امام جمعه پاوه با اشاره به آیه ای از قرآن کریم تصریح کردند باید با هر نوع توان و قدرتی اعم از مادی و معنوی برای مقابله با دشمن استفاده کنیم تا دشمن نتواند در منطقه جولان دهد.

در ادامه فرمانده تیپ انصار الرسول جوانرودنیز اظهار داشت: حمله نظامی رژیم بعث عراق به کشور عزیزمان در طول هشت سال جنگ تحمیلی، باعث شهید و تقدیم کردن جوانان عزیز ما در طول این مدت به انقلاب شد.

سردار باباخانی افزود: اما این اقتدار و عزت وسربلندی و دلیری رزمندگان و بسیجیان ما بود که پس از ۸ سال جانفشانی ها، دشمن را سر جای خود نشاندیم که این از افتخارات جمهوری اسلامی به رهبری رهبر کبیر انفلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب درسی به یادماندنی را به استکبار دادیم.

وی گفت: امروز به برکت خون جوانان عزیزمان و بیداری مردم و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، بسیجیان عزیز ما با استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم و زور ، از مرز و بوم خود دفاع می کنند.

در ادامه نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: بسیجیان عزیز امروز ، واقعا مصداق بارز "تعز من تشاء" هستند.

سید قاسم جاسمی افزود: علی رغم اینکه ما در درون مشکلات خاصی را داریم، ولی از تجربیاتی که در رابطه با ضد انقلاب و تروریسم داریم، همه دست به دامن ما خواهند بود.

وی گفت: امروز دشمنان، نیاز مبرم به این تجربه و تعهد شما بسیجیان دارند و افتخار ما این است که امامی که شرق و غرب را نمی شناخت، فرمود که افتخار من این است که در دنیا یک بسیجی ام و افتخار بعدی امام نیز این بود که با بسیجان محشور شود.

 فرمانده سپاه ناحیه پاوه نیز در ابتدای این رزمایش ضمن خیر مقدم به مهمانان اظهار کرد: رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان پاوه با حضور گردانهای  بیت‌المقدس بسیجیان سازماندهی شده، به مدت دو روز  در این شهرستان برگزار شده است که امروز رزمایش اصلی را با حضور بسیجیان اجرا خواهیم کرد.

سرهنگ سعید بهشتی راد افزود: رویکرد و هدف از برگزاری این رزمایش نظامی، آموزشی و دفاعی و در جهت ارتقای توان رزمی بسیجیان است.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.