ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۶ بار خوانده شده

مراسم یادواره شهدای هشتم آبان در پاوه برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): با حضور فرمانده سپاه ناحیه پاوه، مراسم یادواره شهدای هشتم آبان در پاوه برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)ناحیه پاوه، با حضور فرمانده سپاه ناحیه پاوه، مراسم یادواره شهدای هشتم آبان در پاوه برگزار شد.

در این مراسم فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: امروز روز نوجوان است و شهادت شهید فهمیده در تاریخ ۸ آبان سال ۱۳۶۰ و سه شهید گرانقدر این شهرستان نیز در تاریخ ۸ آبان ۱۳۵۷ به درجه شهدات نائل گردیده اند.

سرهنگ بهشتی راد افزود: پاوه همیشه ثابت کرده است که پیش قدم با حماسه بوده است و تقدم این شهرستان نیز در راه مجاهدت و ایثار بوده است.

 

وی گفت: رمز پویایی و استحکام و ایستادگی ملت سرفراز ایران اسلامی را باید در همت و مجاهدت کلیه اقشار جامعه و مقبولیت و همراهی مردمی با نظام دانست.

 

بهشتی راد رمز دیگر پویایی و ماندگاری انقلاب را اخلاص در عمل بیان کرد و گفت: اکنون نیز مردم عزیز ما نسبت به سایر ملل، تلاش و مجاهدت و خالصانه کار کردن از خوصیات بارز آنها است.

 

وی ادامه داد: برگهای متعددی از دفتر حماسه و افتخار جمهوری اسلامی ایران به رشادت مردم پاوه اختصاص دارد که هشتم آبان و ۲۶ مرداد تنها گوشه ای از این حماسه و افتخار است.

 

فرمانده سپاه ناحیه پاوه، پاسداشت این حماسه ها را در راستای انتقال ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس بسیار مهم و ارزنده دانست و بر تداوم این برنامه ها تأکید کرد.

 

وی در ادامه با اشاره به ساخت مستند شهدای گرانقدر این شهرستان در آینده گفت: شهدای شهرستان ما شهدای ویژه ای هستند اما متاسفانه به این موضوع ثبت ایثارها و مجاهدت های رزمندگان و شهدای ما در دوران دافع مقدس جهت انتقال به نسل جدید پرداخته نشده است.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.