ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۵۲ بار خوانده شده
حجت الاسلام شامحمدی/

دفاع مقدس از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛ امام جمعه موقت قصرشیرین گفت: هشت سال دفاع مقدس از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی است که در تاریخ چند هزار ساله کشورمان، برهه ای متمایز به وجود آورده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)؛ حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس افزود: همه قشرهای مختلف مردم از پیر و جوان در این حماسه جاودان شرکت کردند و افتخاری بزرگ برای ایران اسلامی رقم زدند که تا ابد زنده و جاوید است.

 

وی اظهار کرد: مردم ایران اسلامی شرکت در جنگ نابرابر را به عنوان یک جهاد دانستند و مفاهیمی مانند ایثار و شهادت در هشت سال دفاع مقدس باعث شد تا نظام اسلامی اکنون در اوج عزت و اقتدار باشد.

 

وی نابودی نظام نوپای انقلاب اسلامی، تسلط یافتن بر خلیج فارس و تحقق خواسته های غرب را دلیل اصلی بروز جنگ هشت ساله به سرکردگی استکبار و رژیم بعثی صدام علیه کشورمان توصیف کرد.

 

امام جمعه موقت قصرشیرین اضافه کرد که درایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلام امام خمینی (ره) در کنار تدبر، شجاعت و فداکاری رزمندگان اسلام، حمایت قدرت های استکباری از رژیم بعث عراق در هشت سال جنگ تحمیلی را بی اثر کرد. 

 

حجت الاسلام شامحمدی اظهارداشت: جنگ تحمیلی باعث خودکفایی کشورمان در صنایع نظامی شد و نکته قابل توجه این است که دشمن امروز می داند جنگ سخت پایان یافته و براین اساس درصدد فروپاشی نظام اسلامی با به راه انداختن جنگ نرم است.

 

وی گفت: مردم ایران اسلامی مانند دوران هشت سال دفاع مقدس، اکنون نیز در برابر دسایس سازمان یافته دشمنان ایستاده اند و در صحنه جهاد حضور دارند و پیروزی واقعی با کشورمان است. 

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مردم در روز عید غدیر خم، افزود: سخنان رهبری فصل الخطاب و نصب العین ما است و در همه مسایل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آن را برای تحقق عدالت اجتماعی رعایت می کنیم. 

 

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.