ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۷ بار خوانده شده
امام جمعه قصرشیرین:

فیلم موهن آمریکایی در نهایت کفر قرار دارد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص):امام جمعه قصرشیرین گفت: فیلم موهن آمریکایی در نهایت کفر قرار دارد وتوهین به ساحت مقدس پیامبر، توهین به تمام مقدسات الهی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نبی اکرم (ص) ناحیه قصرشیرین: امام جمعه قصرشیرین درخطبه های نماز جمعه این هفته در خصوص پخش فیلم توهین آمیز آمریکایی گفت: این فیلم آمریکایی-صهیونیستی که هفته گذشته پخش شد درنهایت کفر قرار دارد و اهانت به پیامبر(ص) و نزول وحی یعنی قبول نداشتن حضرت عیسی و حضرت موسی و سایر پیامبران الهی زیرا حضرت موسی خبر از رسالت حضرت عیسی در تورات داده و حضرت عیسی در انجیل خبر از رسالت پیامبر اسلام دادند.

حجت الاسلام علی ملکی افزود: قبول نداشتن قرآن یعنی قبول نداشتن سایر کتب آسمانی و در یک کلام این فیلم آمریکایی-صهیونیستی کفر محض سران آمریکا و اسرائیل را میرساند زیرا توهین به پیامبر اسلام و وحی ایشان یعنی قبول نکردن پروردگار متعال.

وی از دلایل توهین به ساحت مقدس اسلام را شکست استکبار در برابر برگزاری اجلاس عدم تعهد به ریاست کشورمان و سابقه دیرینه ای که ایران اسلامی در مبارزه با کفر و استکبار و بی عدالتی دارد بیان داشت.

وی ساخت این فیلم بی شرمانه را در راستای فریب افکار جهانی عموم مسلمانان جهان و جلوگیری ازادامه موج بیداری اسلامی و همچنین جلوگیری از جنبش وال استریت دانست.

امام جمعه قصر شیرین گفت: روزی که حضرت امام (ره) مرتد بودن سلمان رشدی ملعون را اعلام کردند این روز را می دیدند، سلمان رشدی قرآن را آیات شیطان می دانست ولی سران غربی از او حمایت کردند و سفرای خود را از ایران اسلامی فرا خواندند و برای او محافظ قرار دادند و ماهیت ضد اسلامی آنها مشخص شد، غربی ها با کشیدن کاریکاتور پیامبراکرم ساحت مقدس ایشان را مورد تمسخر قرار دادند اما با این وجود باز هم به این بسنده نکردند، کشیش آمریکایی قرآن را آتش زد و امروز این فیلم توهین آمیز را ساختند.

وی افزود: این موارد همه و همه بی کفایتی و بی لیاقتی و ننگ دیکتاتورهای عربی و غلامان حلقه به گوش اسرائیل و آمریکا را می رساند.

مسلمانان جهان باید با اتحاد تمام سفراء آمریکا و اسرائیل را بیرون و سفرا خود را از کشور آنها فرا خوانند و کالاهای آنها را نخرند و نفت به آنها نفروشند تا قدرت جهان اسلام را به دنیا تفهیم کنند.

وی تصریح کرد: اگر امروز کشور های اسلامی سکوت کنند، دیگر خود را مسلمان نخوانند و پیامبر اسلام را پیامبر خود ندانند.

وی در پایان تأکید کرد: با برگزاری رهپیمایی در سطح شهر همراه با عزیزان اهل تسنن قدرت خود را به این کفار نشان خواهیم داد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.