ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
بسیج عشایری کرمانشاه/

برگزاری جلسه مربیان با سرمربی بصیرتی سپاه عشایری کرمانشاه+تصاویر

پایگاه اطلاع رسانی سپاه ضرت نبی اکرم (ص): این جلسه بصیرتی با محوریت دیدگاه های انقلابٰ برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه ضرت نبی اکرم (ص) ناحیه عشایری؛ صبح امروز جلسه مربیان بصیرتی حلقات صالحین بسیج عشایری کرمانشاه با سرمربی بصیرتی ناحیه عشایری استان کرمانشاه در محل حسینه بسیج عشایری استان برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام طاهری سرمربی بصیرتی بسیج عشایری استان کرمانشاه،  مباحثی را با محوریت ماندگاری انقلاب و دیدگاه های موجود در مورد انقلاب اشاره نودند.

وی در ابتدا تسریح کرد:  از نگاه رهبر انقلاب،  از ویژگی های منحصربه فرد انقلاب اسلامی، تداوم و استمرار آن است. این امر باعث شده تا با وجود گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب، همچنان نسیم روح بخش آن در ایران و جهان در جریان بوده و دل و روح تشنگان حق و عدالت را بنوازد. اما دلیل این ماندگاری چیست؟ حضرت آیت الله خامنه ای این خصوصیت انقلاب را ناشی از سخن حق انقلاب می دانند: سخن انقلاب، سخن حق [است]. این، خاصیت حق است. مَثَلاً کلِمَةً طَیبَةً کشَجَرةٍ طَیبَةٍ؛ این یک درخت پاکیزه و سالم و خوش نهادی است که در زمین سالم رشد می کند. أَصْلُهَا ثَابِتٌ وَفَرْعُهَا فِی السَّمَاء؛ ریشه اش محکم است، شاخ و برگش هم رفته بالا. تُؤْتِی أُکلَهَا کلَّ حِینٍ بِإِذْنِ رَبِّهَا؛ میوه ی او هم همیشگی است و در هر فصلی میوه ی خود را می دهد.

وی در ادامه، یکی دیگر از ویژگی های انقلاب اسلامی ایران از نگاه رهبر، تناسب و هماهنگی ارزش ها و اهداف آن با فطرت الهی انسان هاست. این ویژگی که ریشه در ماهیت اسلامی انقلاب دارد، باعث شده ابتدا مردم ایران و مسلمانان جهان و سپس هرجا دل آماده ای برای پذیرش پیام انقلاب اسلامی باشد به آن جذب شود و این امر به جهانی شدن ابعاد انقلاب اسلامی و طرفداری ملت ها در اقصی نقاط جهان از آن منتهی شده است.

وی سپس اضافه کرد: از خصوصیات  دیگراز نگاه ایشان، منحصربه فرد انقلاب اسلامی، محدود نبودن آن به مرز، ملیت و قومیت خاصی است. رهبر انقلاب اسلامی در این باره می گویند: از آن جا که انقلاب اسلامی ایران بر پایه ی شریعت اسلام ناب محمدی (ص) استوار شده است، نمی تواند به مرز و ملیت و قومیت خاصی محدود باشد. مسأله این نیست که ملت ایران یا مسؤولان این کشور بخواهند با روش های معمول دنیا، انقلاب را به جایی و برای کسی صادر کنند؛ بلکه موضوع این است که وقتی تفکر و درک اسلامی و الهی و بینش نوین برای جمعی از مسلمین مطرح می شود، به طور طبیعی همه ی فضای عالم اسلام بنا بر ظرفیت و موقعیت خود، از آن بینش و درک استفاده خواهند کرد، و...

در ادامه هر یک از مربیان بصیرتی با تشریح سوالاتی، ابهامات خود را در زمینه مذاکرات هسته ای با سرمربی در میان گذاشته و پاسخ لازم را دریافت کردند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.