ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۱۲ بار خوانده شده

صحنه

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با عنوان " عفاف و حجاب میراث انبیاء الهی و ملل " ، فرماندهان پایگاه های مقاومت با حجت الاسلام والمسلمین امام جمعه شهرستان صحنه دیدار کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ، ناحیه صحنه :به مناسبت اولین روز از هفته عفاف و حجاب با عنوان  " عفاف و حجاب میراث انبیاء الهی و ملل " ، فرماندهان پایگاه های مقاومت ، نمایندگان ادارات ، نخبگان ، نمایندگان سمن ها و فعالان حجاب در جامعه با حجت الاسلام والمسلمین امام جمعه شهرستان صحنه دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین احمد زارعی گفت : زنان به عنوان رکن اصلی خانواده درترویج فرهنگ ناب اسلامی وتربیت وتوجه اعضاء خانواده به موازین اسلامی نقش تاثیرگذاری دارند وتشویق فرزندان به حفظ حجاب اولین گام درتربیت اسلامی است.

وی ادامه داد : نوع پوشش و حجاب، نشان دهنده سنت ها، ارزش ها و باورهای یک جامعه است و اسلام حجاب را از مصادیق مهم تحقق امنیت اجتماعی در جامعه معرفی کرده است.

حجت الاسلام زارعی خاطر نشان کرد : در هفته حجاب می توان از زنان موفق محجبه به عنوان سخنران در مراسمات استفاده شود تا از تجارب آنها در عرصه های مختلف استفاده شود.

امام جمعه شهرستان صحنه یادآور شد : به منظور اشاعه فرهنگ حجاب در جامعه یک فروشگاه عرضه محصولات عفاف و حجاب در سطخ شهر صحنه راه اندازی می شود تا بانوان به راحتی بتوانند از محصولات آن استفاده کنند

فرمانده حوزه فاطمه الزهراء (س) سپاه ناحیه صحنه در این جلسه عنوان کرد : در این هفته همایش ده ها هزار نفری با حضور بانوان در شهرستان صحنه برگزار می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه حجاب و عفاف به عنوان دو ارزش در جامعه بـشرى و بـویژه جوامع اسلامى مطرح اسـت تصریح کرد : حجاب علاوه بر آثار شخصی و شخصیتی، دارای آثار اجتماعی است. جامعه‌ای که در آن بانوان باحفظ حدود وحقوق دیگران ظاهر می‌شوند و موجب تخریب روح و جسم همنوعان خود شده و محیط آرام وامنی را برای جوانان فراهم سازند، به سوی سعادت و سلامت روانی پیش خواهد رفت.

زهرا حسن آبادی در پایان گفت : پاکدامنی وظیفه ای است که باید در جامعه اجرا شود زیرا بی حجابی آغازی برای نبود پاکدامنی است.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.