ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۹۳ بار خوانده شده
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

زنان ما باید مدافع حریم خانواده ها باشند

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص):مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه گفت: بودجه هایی که دشمنان ما با راه اندازی شبکه های ماهواره ای ، شبکه اجتماعی و ... هزینه می کنند از بودجه ای که در جنگ سخت هشت ساله علیه ما به راه انداختند خیلی بیشتر است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه صحنه، " حجت الاسلام علی مراد یوسفی " در اجتماع مردمی مدافعال حریم خانواده که شهرستان صحنه برگزار شده بود عنوان کرد : جایگاه عفاف و حجاب نه تنها در اسلام بلکه در تمام ادیان جایگاه ویژه ای دارد و در تاریخ توجه ویژه ای به آن شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه نقش تاثیر گذار عفاف و حجاب در استحکام بنیان خانواده بر هیچ کس پوشیده نیست تصریح کرد : یکی از موضوعاتی که همه صاحب نظران و نویسندگان تاریخ انقلاب الجزایر بر آن اتفاق نظر دارند، اهمیت نقش زنان مسلمان در پیروزی آن می باشد. زنان الجزایری در انقلاب و قیام رهایی بخش، به حکم وظیفه دینی و میهنی خود، همدوش و هماهنگ با مردان الجزایری جنگیده و نام خویش را در تاریخ ملل مسلمان جاودانه ساختند.

حجت الاسلام یوسفی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری های بسیاری برای خدشه دارکردن حجاب در کشورهای اسلامی بویژه جمهوری اسلامی ایران توسط کشورهای دیگر شده است خاطر نشان کرد : بودجه هایی که دشمنان ما با راه اندازی شبکه های ماهواره ای ، شبکه اجتماعی و ... انجام می دهند از بودجه ای که در جنگ سخت هشت ساله علیه ما به راه انداختند خیلی بیشتر است.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه در پایان گفت : زنان ما باید از حریم خانواده دفاع کنند چرا که آنان علاوه بر اینکه نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند نیمی دیگر آن را تربیت می کنند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.