ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۸۸ بار خوانده شده
سرهنگ عظیمی:

مانور تذکر لسانی ، وظیفه همگانی به مناسبت ماه مبارک رمضان در صحنه اجرا می شود

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت : به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان ، مانور تذکر لسانی در سطح شهرستان صحنه برگزار می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه صحنه، " سرهنگ پاسدار عزت اله عظیمی " در جسله هماهنگی برنامه های ماه مبارک رمضان و ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان صحنه گفت : به مناسبت ماه مبارک رمضان، مانور تذکر لسانی وظیفه همگانی با حضور آمران به معروف و ناهیان منکر در قالب گروه های تذکر لسانی در سطح شهر صحنه برگزار می شود.

وی با اشاره به جایگاه تذکر لسانی، آن را وظیفه همگانی برشمرد و تصریح کرد : این موضوع باید در میان افراد جامعه به فرهنگ عمومی تبدیل شود، کار ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر نه اقدام عملی بلکه احیای این فریضه و جریان سازی در جامعه است تا هر کس خود را مسوول بشناسد و بی تفاوت نباشد..

سرهنگ عظیمی به بیان مشکلات کنونی جامعه از جمله طلاق داشت و تاکید کرد : به منظور کاهش آمار طلاق در شهرستان صحنه مشاوره هایی از سوی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر برای زوج هایی که قصد طلاق را دارند صورت خواهد پذیرفت تا مشکلات آنان بررسی شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه در پایان گفت: افزایش طلاق در جامعه یک زنگ خطری به شمار می رود که یکی از برنامه های بسیج در سال ۹۵ برای مقابله با آن برگزاری نشست های تحکیم خانواده ویژه جوانان می باشد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.