ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۴۶ بار خوانده شده
سرهنگ محمدی:

ورود دانش آموزان درعرصه کارعامل مهمی در تربیت روحی و اخلاقی دانش آموزان است

فرمانده سپاه ناحیه سنقر در افتتاح طرح هجرت شهرستان گفت: ورود دانش آموزان درعرصه کارعامل مهمی در تربیت روحی و اخلاقی دانش آموزان است
نسخه مناسب چاپ

 

 

مراسم افتتاحیه طرح هجرت ۳ در کانون پرورش فکری کودکان شهرستان سنقر با حضورفرمانده سپاه ناحیه شهرستان ، معاونتهای سپاه ناحیه، مدیر آموزش و پرورش، فرمانده بسیج دانش آموزی شهرستان، جمعی از دیگر مسئولین و دانش آموزان  و مدیریت های آموزش برگزار گردید.

در این مراسم سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه سنقر ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تشکر از آموزش و پرورش شهرستان به جهت همکاری صمیمانه با برنامه های بسیج شهرستان در تشریح برنامه های اردوهای جهادی و هجرت ۳ بیان داشت: این برنامه ها بایستی با دقت و برنامه ریزی انجام شود.

محمدی گفت: طرح هجرت می تواند بستر مناسبی در جهت بصیرت افزایی، آگاهی، مقابله با تهدیدها و ترفندها و نقشه های شوم دشمنان باشد .


وی در ادامه اظهار داشت: برگزاری حلقه های صالحین و همچنین کلاسهای ورزشی همچون فوتسال، تنیس، والیبال ودیگر ورزشها نیز باید مورد توجه قرار گیرد و با برنامه ریزی مناسب و برپایی کلاسهای متنوع زمینه بروز استعدادهای نهان دانش آموزان فراهم شود.

به گفته فرمانده سپاه ناحیه سنقر وارد شدن دانش آموزان در عرصه های کار می تواند عامل بسیار مهمی در تربیت روحی و اخلاقی دانش آموزان باشد و ضمن آموزش آنها برای  حفظ و نگهداری مدارس به عنوان امانت در دست شان بسیار کارساز می باشد.

محمدی در پایان از تمامی ارگانها و اداراتی که در اجرای طرح هجرت و برنامه های بسیج همکاری داشتند تقدیر و تشکر کرد.

سپس کلوند مدیر آموزش و پرورش شهرستان سنقر هدف از طرح هجرت را لبیک به ندای رهبری عنوان کرد و گفت: این طرح شامل برکاتی از جمله عمرانی تبلیغی و فرهنگی است و به دانش آموزان این امکان را می دهد که در این عرصه توانمندیهایشان را به نشان دهند.

 وی افزود: طرح هجرت در مدارس علاوه بر خودباوری و نشاط روحی دانش آموزان موجب ارتقای توانمندی و تجربه و آشنا سازی آنان با فعالیتهای گروهی می شود.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.