ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۶۷ بار خوانده شده
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه سرپل ذهاب:

گام مستحکم جهادگران بسیجی در حوزه عمرانی و پزشکی در شهرستان/ معرفی و تشریح فعالیت‌های این گروه های جهادی

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه سرپل ذهاب به معرفی و تشریح فعالیت‌ها گروه های جهادی در این شهرستان پرداخت.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه سرپل ذهاب، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه سرپل ذهاب با بیان معرفی و تشریح فعالیت‌های این گروه های جهادی گفت: جهادگران بسیجی در حوزه عمرانی و پزشکی در شهرستان گام های مهم و مستحکمی برداشته و رفع محرومیت زدایی در زمره فعالیت خود قرار دادند.

کریمی اظهارداشت: اعزام گروه های جهادی یکی از مهمترین فعالیت های بسیج درراستای شناسایی مناطق محروم و محرومیت زدایی در اقصی نقاط روستاهای مرزی و دورافتاده شهرستان سرپل ذهاب می باشد.

وی افزود: این گروه جهادی متشکل از ۱۵۰۰ نفر از بسیج طلاب، دانشجویان، بسیج محلات و دانش آموزی است و از اول مرداد ماه سال جاری با هدف شناسایی مناطق محروم و ارائه خدمات دهی در بخشهای مختلف از استان تهران به شهرستان سرپل ذهاب اعزام شدند.

کریمی اذعان داشت: این گروه جهادی از ۱۵ مرداد فعالیت خود را در رشته های عمرانی ،فرهنگی، پزشکی، آموزش خانواده در مناطق محروم این شهرستان آغاز و تا ۱۵ شهریور ماه جاری ادامه دارد.

وی تصریح کرد: این گروه جهادی به چند قسمت تقسیم شده وهرگروه درمنطقه ای تعیین شده مشغول انجام فعالیتهای عمرانی،پزشکی و فرهنگی می باشند.

این مسئول بیان کرد: این گروه ها برای انجام فعالیت های جهادی از جمله ساخت و احداث مسجد روستای آسیاب قرمز، احداث کانل آبرسانی به طول ۲هزار متر در روستای پل ماهیت، ساخت مسجد روستای برزلک، ساخت ، تعمیرو مرمت سازی خانه مسکن نیازمند، توزیع بیش از ۵۰۰ بسته فرهنگی در مناطق محروم، ساخت و تکمیل مدرسه در روستای تپه کنعان، تعمیر و رنگ آمیزی مدارس روستای محل اسکان گروه جهادی، ایزوبام و تعمیر مساجد در روستاهای مناطق محروم شهرستان مستقر شده و اکنون در حال فعالیت هستند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه سرپل ذهاب به مهمترین خدمات دهی این گروه ها برای قشرهای آسیب پذیر در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: در ۵ روستای دهستان سر قلعه، تپه کنعان، سایه وار،گرده نو، تپه رش به ارائه خدمات پزشکی و آموزش خانواده در بخشهای مختلف می پردازند.

وی در پایان گفت: امید است با همکاری مردم قدردان این شهرستان و روستاهای توابع، این طرح عمرانی و دیگر برنامه های مختلف با موفقیت به ثمر بنشیند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.