ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۶ بار خوانده شده
دبیر ستاد احیای امر به معروف سرپل ذهاب:

دبیر ستاد احیای امر به معروف سرپل ذهاب:

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): دبیر ستاد احیای امر به معروف سرپل ذهاب باتشریح برنامه های ستادامربه معروف شهرستان درماه مبارک رمضان گفت : امربه معروف ونهی منکر ضامن اصلاح وسلامت جامعه است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) ناحیه سرپل ذهاب، سرهنگ  قنبری در جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکربا تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، بر لزوم توجه ویژه امر به معروف و نهی از منکر در راستای اصلاح و رشد اجتماعیش، برنامه های ویژه ستاد امر به معروف و نهی از منکر سرپل ذهاب در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

قنبری در ادامه اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر امر الهی و واجب بر هر مسلمان است لذا می‌طلبد که همه ما به عنوان مسلمان در راستای عمل به این دو فریضه الهی تلاش کنیم.

قنبری افزود: در خصوص برگزاری برنامه های ماه مبارک رمضان باید تمامی نهادها و ادارات همکاری لازم را بعمل آوردند تا با کیفیت هرچه بهتر این برنامه ها در شهرستان برگزار شود.

وی تشکیل شوراهای امر به معروف در ادارات و کارخانجات را یکی دیگر از اقدامات ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان عنوان کرد که در این راستا باید برنامه ریزی شود.

قنبری افزود: از آنجایی که کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک کار فرهنگی است لذا در تمام ادارات و دستگاه‌های اداری شهرستان شوراهای امر به معروف و نهی از منکرباید اقدامات لازم را  انجام دهند.

وی برلزوم برخورد جدی با هنجارشکنان در ماه رمضان تأکید کرد و گفت: با هماهنگی نیروی انتظامی و صدور اطلاعیه توسط اتحادیه ها و اصناف شهرستان در خصوص رعایت شئونات اسلامی در ماه رمضان ،با هنجارشکنان برخورد جدی شود.

قنبری با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در ماه مبارک رمضان درخصوص برنامه‌های این ستاد در این ماه گفت: برگزاری جلسات مختلف برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان، اعزام تیم‌های نظارت ارزیابی و بازرسی از ادارات و کارخانجات سطح شهرستان، نصب بنر و تبلیغ و ترویج فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر با استفاده از آیات و روایات توسط شهرداری شهرستان از جمله برنامه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد.

مسعود قنبری نظارت بر توزیع افطاری های عمومی درشب های احیاء ماه رمضان ،نظارت بر عرضه کنندگان غذا در پایانه های مسافربری و ترمینال ها، نظارت بر موسسه ها و تالارهای شهرستان جهت برگزاری مراسمات جشن، و حفظ رعایت شئونات اسلامی، از دیگر برنامه های اندیشیده شده در راستای ماه مبارک رمضان اعلام کرد.

وی امربه معروف و نهی از منکر را در دستور کار و برنامه مبلغین اعزامی به شهرستان و روستاها تاکید کرد و گفت: مبلغین در طی سخنرانی و جلسات خود در مساجد در این ماه مبارک ، به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بپردازند زیرا که احیای امر به معروف و نهی از منکر از واجبات و فریضه مهم اسلامی است.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از برنامه های ویژه این ستاد در جهت گسترش گروه های تذکر لسانی خبر داد و افزود: در حوزه امر به معروف و نهی از منکر از گروه های طلایه داران امربه معروف و نهی از منکربکارگیری شود و رزمایش های در سطح شهرستان داشته باشند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.