ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۷ بار خوانده شده
دبیر ستاد احیای امر به معروف سرپل ذهاب:

دبیر ستاد احیای امر به معروف سرپل ذهاب:

دبیر ستاد احیای امر به معروف سرپل ذهاب باتشریح برنامه های ستادامربه معروف شهرستان درماه مبارک رمضان گفت : امربه معروف ونهی منکر ضامن اصلاح وسلامت جامعه است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه،شهرستان سرپل ذهاب:سرهنگ پاسدارمسعود قنبری در جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکربا تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، بر لزوم توجه ویژه امر به معروف و نهی از منکر در راستای اصلاح و رشد اجتماعیش، برنامه های ویژه ستاد امر به معروف و نهی از منکر سرپل ذهاب در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

قنبری در ادامه اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر امر الهی و واجب بر هر مسلمان است لذا می‌طلبد که همه ما به عنوان مسلمان در راستای عمل به این دو فریضه الهی تلاش کنیم.

قنبری افزود: در خصوص برگزاری برنامه های ماه مبارک رمضان باید تمامی نهادها و ادارات همکاری لازم را بعمل آوردند تا با کیفیت هرچه بهتر این برنامه ها در شهرستان برگزار شود.

وی تشکیل شوراهای امر به معروف در ادارات و کارخانجات را یکی دیگر از اقدامات ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان عنوان کرد که در این راستا باید برنامه ریزی شود.

قنبری افزود: از آنجایی که کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک کار فرهنگی است لذا در تمام ادارات و دستگاه‌های اداری شهرستان شوراهای امر به معروف و نهی از منکرباید اقدامات لازم را  انجام دهند.

وی برلزوم برخورد جدی با هنجارشکنان در ماه رمضان تأکید کرد و گفت: با هماهنگی نیروی انتظامی و صدور اطلاعیه توسط اتحادیه ها و اصناف شهرستان در خصوص رعایت شئونات اسلامی در ماه رمضان ،با هنجارشکنان برخورد جدی شود.

قنبری با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در ماه مبارک رمضان درخصوص برنامه‌های این ستاد در این ماه گفت: برگزاری جلسات مختلف برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان، اعزام تیم‌های نظارت ارزیابی و بازرسی از ادارات و کارخانجات سطح شهرستان، نصب بنر و تبلیغ و ترویج فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر با استفاده از آیات و روایات توسط شهرداری شهرستان از جمله برنامه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر می باشد.

مسعود قنبری نظارت بر توزیع افطاری های عمومی درشب های احیاء ماه رمضان ،نظارت بر عرضه کنندگان غذا در پایانه های مسافربری و ترمینال ها، نظارت بر موسسه ها و تالارهای شهرستان جهت برگزاری مراسمات جشن، و حفظ رعایت شئونات اسلامی، از دیگر برنامه های اندیشیده شده در راستای ماه مبارک رمضان اعلام کرد.

 

وی امربه معروف و نهی از منکر را در دستور کار و برنامه مبلغین اعزامی به شهرستان و روستاها تاکید کرد و گفت: مبلغین در طی سخنرانی و جلسات خود در مساجد در این ماه مبارک ، به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بپردازند زیرا که احیای امر به معروف و نهی از منکر از واجبات و فریضه مهم اسلامی است.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از برنامه های ویژه این ستاد در جهت گسترش گروه های تذکر لسانی خبر داد و افزود: در حوزه امر به معروف و نهی از منکر از گروه های طلایه داران امربه معروف و نهی از منکربکارگیری شود و رزمایش های در سطح شهرستان داشته باشند.

 

در ادامه معاون فرماندار شهرستان اظهار داشت:  امر به معروف و نهی از منکر، در آموزه‌های دینی ما از جایگاه بلند و ویژه برخوردار است و اساس نبوت پیامبران الهی، بر امر به معروف و نهی از منکر استوار بوده است.

عزیزمراد کرمی ماه مبارک رمضان را فرصتی ارزشمند جهت اصلاح و تعالی ارزشهای دینی و انسانی عنوان کرد و افزود: وظیفه همه ما این است که با امر به معروف و نهی از منکر معنویت را در جامعه گسترش دهیم.

در پایان این جلسه که در دفترجلسات سپاه ناحیه سرپل ذهاب برگزار شد، اعضاء ستاد امر به معروف و نهی از منکر به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.