ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

فرمانده سپاه ناحیه سرپل زهاب :

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب بااعلام خبر افتتاح نخستین کافینت شباب درشهرستان گفت: بسط گشترش شبکه شباب فرصت مغتنمی جهت پیشبرد اهداف بسیچ است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم(ٌص) استان کرمانشاه،شهرستان سرپل ذهاب:سرهنگ مسعود قنبری در حاشیه مراسم افتتاحیه کافینت شباب در شهرستان با اشاره به اینکه اینترانت شباب به عنوان شبکه اطلاع‌ رسانی بسیج در سراسر کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد تصریح کرد: بسیجیان با استفاده از این اینترانت می‌توانند با مسئولان سازمان بسیج، فرماندهان سپاه‌های استانی، نواحی، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج در نقاط مختلف ارتباط برقرار کرده و تجربیات فرهنگی خود را به یکدیگر انتقال دهند.

قنبری در ادامه هدف از راه اندازی این کافی نت را غنی سازی و پرکردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان عنوان کرد وافزود: ازدیگراهداف راه اندازی این کافینت ، مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و جوانان و نیز جذب آنها به مسجد، در محیط فرهنگی و سالم مجازی در شهرستان می باشد.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب افزود: بسط گسترده شباب فرصت مغتنمی جهت پیشبرد اهداف بسیج است و باید برای گسترش و توسعه همه جانبه این کافینت و مجهز کردن سیستم ها تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه محیط اینترانت و شباب محیطی سالم در فضای مجازی به شمار می رود ،گفت: محیط شباب دسترسی آسان برای اکثرجوانان و مخاطبین به اینترانت فراهم می کند و نیازهای آنها را برطرف می سازد.

وی یکی ازمهمترین ویژگی های شبکه شباب بالا بردن سطح امنیت در حفظ ،محرمانگی و نگهداری اطلاعات و همچنین جلوگیری از حملات سایبری در فضای مجازی دانست.

لازم به ذکر است کافینت شباب با حضور فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب و جمعی از کاربران شباب و بسیجیان در کانون بسیج این شهرستان افتتاح شد.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.