ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۶۳ بار خوانده شده
با حضور بسیجیان حوزه شهید مطهریصورت گرفت؛

برگزاری نشست بصیرتی با موضوع انقلابی گری در دهستان شروینه

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): نشست بصیرتی با موضوع انقلابی گری با حضور پر رنگ بسیجیان حوزه شهید مطهری دردهستان شروینه از توابع شهرستان جوانرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه جوانرود ، نشست بصیرتی با موضوع انقلابی گری با حضور پر رنگ  بسیجیان حوزه شهید مطهری دردهستان شروینه از توابع شهرستان  جوانرود برگزار شد.

 

حجت الاسلام امجدیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه جوانرود گفت: به ضرورت های انقلابی گری از نگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اشاره نمودند و افزودند که ایشان میفرمایند: قطار نظام اسلامی هر کجا روحیه جهادی خود را حفظ کند و در ریل انقلاب حرکت کند پیش می رود و هر کجا از این شاخص غفلت کند عقب می ماند و ناکام می شود و در نتیجه اگر مردم ایران راه را عوض کنند و شیوه انقلابی گری را فراموش نمایند نه تنها ملت بلکه اسلام نیز سیلی سختی خواهد خورد.

وی به معرفی کردن شاخصه های انقلابی گری پرداختند و افزودند که اولین شاخص پایبندی به مبانی و ارزشهای اساسی اسلام و انقلاب می باشد ، یعنی هر آنچه که مبانی اساسی انقلاب و هر آنچه که ارزش و اصول اسلام است را ما باید رعایت بکنیم و نمی شود که ما مسلمان باشیم و اسلام را قبول داشته باشیم اما احکام اسلامی را جاری نکنیم و این از ترفندهای دشمن است که مسلمان باشیم و اسلام را قبول بکنیم اما در عمل احکام اسلام راجاری نکنیم.

امجدیان افزود: زمانی که امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را تشکیل دادند این شعار را داشتند که "نه شرقی ، نه غربی ، جمهوری اسلامی " یعنی وقتی کشوری بر مبنای اسلام بود باید اسلامی باشد باید احکام اسلام در آن رعایت بشود.

وی تصریح کرد: روز به روز فرهنگ اسلام در حال آمیخته شدن با فرهنگ های دیگر می باشد ، یعنی یک اسلام غربی و آمریکایی در حال تشکیل شدن است ، مبانی اسلامی انقلاب همان مبانی انقلاب است که ما باید به آن توجه داشته باشیم اگر این پایبندی ها وجود داشته باشد یک حرکت رو به جلو داریم در غیر اینصورت در حال لغزش هستیم.

حجت الاسلام امجدیان  به هدف گیری آرمانهای انقلاب اشاره کردند وافزودند که ما باید به ندای مسلمانان جهان لبیک بگویم و از فرقه گرایی بپرهیزیم و به تشریح پایبندی استقلال کشور که از دیگر شاخصه های انقلابی گری هستند پرداختند و افزودند که انسان انقلابی باید به دنبال استقلال کشور باشد و به آخرین شاخصه انقلابی گری که تقوای دینی و سیاسی است اشاره نمودند و فرمودند که تقوای دینی و سیاسی یعنی اینکه "دیانت ما عین سیاست ما ، و سیاسیت ما عین دیانت ماست".

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.