ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۳۸ بار خوانده شده

حماسه ۹ دی

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) :مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی روز پنجشنبه با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان در مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان جوانرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)ناحیه جوانرود،فرمانده سپاه ناحیه جوانرود با گرامیداشت حماسه ۹ دی گفت: ۹ دی روز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت است.
سرهنگ باوندپور، با یادآوری حوادث فتنه ۸۸ افزود: فتنه ۸۸ یک حادثه اتفاقی نبود بلکه این حوادث حاصل کانون های اتاق فکر صهیونیسم و استکبار جهانی بود.
وی اظهار داشت: وقایع بزرگ ۸۸ فتنه‌ای بود که براساس راهبردها، سیاست‌ها و سناریوهای قدرت‌های استکباری و با جهالت و قدرت‌ طلبی افراد و شخصیت‌هایی که از انقلاب اعتبار گرفته بودند، شکل گرفت.
فرمانده سپاه ناحیه جوانرود یادآورشد: حضور یکپارچه اقشار مختلف مردم اعم پیر و جوان گواه این مدعا بود که مردم در دفاع از آرمانهای اسلام و انقلاب هیچگاه کوتاه نیامده و تا آخرین قطره خون خویش در راستای تثبیت و استواری این راه عظیم قدم خواهند برداشت.
مسوول نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرود نیز با تبریک حماسه نهم دی گفت: ۹ دی ماه روز میتاق مردم با ولایت و تجدیدعهد و پیمان با شهداست.
حجت الاسلام سجاد کریمی افزود: مردم ولایتمدار و بصیر ایران اسلامی با حضور هوشمندانه و بی نظیر خود یکی از بزرگ ترین و باشکوه ترین والبته مهم ترین اجتماع و راهپیمایی سراسری تاریخ ایران اسلامی را رقم زدند و با حضور خود در صحنه با دفاع از انقلاب و ولایت، بصیرت و ولایت مداریشان را به رخ جهانیان کشید.
وی ایمان مردم و فرهنگ عاشورایی و بصیرت را عوامل ثبات و استواری نظام اسلامی در برابر فتنه های دشمنان دانست و اظهار داشت: تحلیلگران پشت پرده فتنه ۸۸ فکر همه چیز را کرده بودند، اما عناصر مهمی چون، ولایت فقیه، ایمان مردم و فرهنگ عاشورایی و بصیرت مردم در معادلات آنها جایی نداشت، به همین دلیل با اقدامات ابلهانه و توهین آمیز فتنه گران در روز عاشورا، از ملت بصیر وعاشورایی پاسخی دندان شکن و تاریخی دریافت کردند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.