ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۰ بار خوانده شده
باحضور بسیجیان حوزه شهید مطهری صورت گرفت؛

برگزاری نهضت روشنگری باموضوع آسیب شناسی ماهواره ای و شبکه های اجتماعی

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): نهضت روشنگری با موضوع آسیب شناسی ماهواره ای و شبکه های اجتماعی با حضور بسیجیان حوزه شهید مطهری در حسینیه ناحیه جوانرود برگزارشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه جوانرود، حجت الاسلام کریمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمع بسیجیان حوزه شهید مطهری در حسینیه ناحیه فرمودند: آنچه که خداوند متعال بر ما منت نهاده قرار دادن ما در لوای پرچمی بنام اسلام است و همه ما هم اسلام را قبول کرده ایم و اسلام هم آخرین و کامل ترین دین خدا می باشد و با آمدن دین خاتم همه نواقص ادیان دیگر را برطرف و بر همه ادیان دیگر سلطه پیدا کرد.

وی تصریح کرد: اگر ما دین اسلام را خوب بشناسیم می توانیم دین خدا را ترویج بدهیم و می توانیم بر ادیان دیگر احاطه پیدا کنیم اما اگر دین را خوب نشناسیم مجبوریم برای شناخت دین به کسانی که دین را خوب نمی شناسند مراجعه کنیم

وی افزود: برای اینکه ما یک اسلام شناس واقعی باشیم باید کتاب الله را خوب بشناسیم و دستورات آنرا انجام بدهیم تا یک مسلمان واقعی باشیم و در مقابل ادیان دیگر سر تعظیم خم نکنیم به همین خاطر است که دشمن همیشه در صدد این است که ما اسلام ناب را به دست مردم نرسانیم و با تمام قوا به جنگ اسلام آمده اند.

حجت الاسلام کریمی به شبکه های ماهواره ای اشاره کردند و افزودند یکی از اساسی ترین کارهای دشمن در همین شبکه ها می باشد و با استفاده از دین ومذهب در صدد نفوذ و ایجاد اختلاف در بین مسلمانان هستند و در این بین یک عده از مسلمانان و جوانان ما بدون هیچ گونه تحقیقی در پای این شبکه های می نشینند و این اراجیف را باور می کنند.

کریمی به جهاد نکاحی که امروزه در بین داعش رسم شده اشاره کردند و افزودند اینها به نام دین در حال ترویج بی عفافی و بی حیایی هستند و به این نکته اشاره کرد که دشمن طوری برنامه ریزی کرده که در هرکجای این کره خاکی جنگی اتفاق می افتد حتما باید یکی یا هردو طرف آن از مسلمانان باشند پس ما باید خیلی هوشیار باشیم.

وی به تأثیر شبکه های ماهواره ای اشاره کرد که امروزه خیلی از فرزندان به والدین خود بی احترامی می کنند و به روابط سرد زن و مرد اشاره کرد که زن بطور جداگانه و مرد بطور جداگانه در فضای مجازی برای خود سرگرم هستند.

کریمی در پایان در جمع بسیجیان حوزه شهید مطهری اظهار داشتند که امروز وظیفه من و شما خیلی سنگین است و باید اسلام را خوب معرفی بکنیم و نظام را برای فرزندانمان خوب جا بیندازیم تا دیگر فرزندانمان به سمت داعش و شبکه های ماهواره ای اشتیاق پیدا نکنند وباید بصیرت رابه فرزندانمان خوب بشناسانیم و برای اینکار باید کتاب خدا را خوب بشناسیم.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.