ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

مراسم روز جهانی مساجد در شهرستان جوانرود برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ، همایش بزرگداشت روز جهانی مسجد به همت بسیج مساجد و محلات ناحیه جوانرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه جوانرود، حجت الاسلام کریمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه جوانرود در جمع حاضر در همایش اظهار داشت: خدواند متعال عنایت فرموده که ما دین مبین اسلام را بعنوان دین برترخود قبول کنیم و زمانیکه ما این دین را قبول کرده ایم باید احکام و واجبات آنرا اطاعت کرده و انجام دهیم، یکی از احکامی که در دین مبین اسلام بسیار به آن تأکید  شده و بسیار به آن اشاره شده برپایی نماز است و یکی دیگر از احکام بحث توجه و تبیعت از قرآن کریم می باشد چرا که پیروی و اطاعت از قرآن باعث نجات تمام مسلمین می شود.

وی تصریح کرد: آنچه که امروز ما را دور هم جمع کرده و به آن توجه داریم بحث مساجد است چراک ه تشکیل مسجد از ابتکارات اسلام  و برای  شکل دادن به اجتماعات و ارتقاء مردم حول محور ذکر و نماز بوده است.

کریمی افزود: در تاریخ اسلام مسجد مرکزی برای مشورت، همکاری و تصمیم گیری در مسائل اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، نظامی و اقتصادی است.

وی اظهار داشت: مسجد باید پایگاهی باشد برای انسان سازی و امورات نیک جامعه و همچنین پایگاهی باشد برای مقابله با دشمن چرا که امروزه دشمن اعتقادات ما را مورد هجمه قرار داده است و آنچه که در مسجد باید اتفاق بیافتد بصیرت افزایی جوانان ما برای ایجاد تمدن اسلامی می باشد.

وی تأکید کرد:  یکی از وظایف سنگین بر دوش امام جماعت می باشد چرا که علاوه بر اقامه نماز جماعت باید اقامه حق و باطل رانیز داشته باشد و احکام دین را  تبین و به بدلیل اینکه جوانان ما بیشتر مورد هجمه دشمن قرار دارند حق وباطل را به آنها معرفی بکنند.

کریمی در پایان اظهار داشت: وقتی که اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی در کنار هم باشند به برکت آن دشمن زمین گیر می شود همچنانکه انقلاب اسلامی زمینه ساز شد تا اسلام دوباره احیاء بشود.

در پایان مراسم از امام جماعت برتر، هیئت امنای برتر، خادم برتر، فرمانده پایگاه برتر و کانون فرهنگی برتر با لوح سپاس و اهداء هدایا ت تقدیر و تشکر بعمل آورده شد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.