ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۸ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه جوانرود:

دشمن تمامی پیشرفت های اسلام را در انقلاب می داند

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): نشست روشنگری با موضوع انقلابی گری با حضور ورزشکاران بسیجی درناحیه جوانرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه جوانرود، نشست روشنگری با موضوع انقلابی گری با حضور ورزشکاران بسیجی درناحیه جوانرود برگزار شد.

حجت الاسلام کریمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه جوانرود در این نشست اظهار داشت: با توجه به مبحث انقلابی گری ما باید اول تکلیف انقلاب را  بدانیم  و بعد از آن شاخصه های انقلابی گری را بدانیم.

وی به روزهای انقلاب و حوادث و سختیهای آن زمان اشاره و تصریح کرد: این انقلاب به همت این همه تلاش ها و سختیها است که به یک انقلاب جهانی تبدیل شده است، در زمان حضرت ابراهیم (ع)به آن حضرت دستور داده شد که در مقابل کفر بیاستد و آنها را از شرک و کفر دور کند و آن حضرت نیز بر کفار غلبه پیدا کرد پس حتی یک نفر هم می تواند انقلاب را بپا کند.

وی افزود: دستور صریح قرآن کریم است که باید در راه خدا بصورت فردی و جمعی قیام کنید همچنانکه امام راحل انقلاب را از قرآن، احادیث، روایات و قیام انبیا و اولیا الهی برگرفته بودند.

کریمی تصریح کرد: دشمن تمامی پیشرفت های اسلام را در انقلاب می داند یعنی هر آنچه که امروزه در دنیا به نام اسلام اتفاق می افتد دشمن این حرکت را ثمره این انقلاب میداند.

وی گفت: اسلامی که تا قبل از انقلاب در کوچه و خیابان های ایران بود بویی از اسلام نداشت بلکه شراب خواری، بد حجابی، بی حیایی در گوشه و کنار آن وجود داشت اما اسلامی که در راس آن ولایت فقیه بود و حکومت اسلامی داشت تمام احکام آن هم بر مبنای اسلام شد و وقتی که امام راحل (ره) آمد اولین شعار ایشان مبارزه با کاخ نشینان و اشرافی گری بود امروزه نقش اصلی دشمن ترویج اشرافی گری است و نمونه بارز آن همین حقوق های نجومی الان است.

کریمی به شاخصه های انقلابی گری که مقام معظم رهبری معرفی کرده اند اشاره و گفت: پایبندی به مبانی و ارزشهای اساسی انقلاب و اسلام یکی از این شاخصه ها است بدین معنا که اسلام و  انقلاب باید در کنار همدیگر باشند و وقتی یک نفر مسلمان باشد باید به انقلاب خود پایبند باشد و مبانی اساس انقلاب همان مبانی است که امام راحل (ه) فرمودند: "نه شرقی ، نه غربی، جمهوری اسلامی " می باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه جوانرود در پایان اظهارداشت: یکی دیگر از شاخصه های انقلابی گری هدف گیری آرمانهای انقلاب در همت بلند است بدین معنا که آنچه هدف انقلاب واسلام است را باید پیش بگیریم.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.