ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه جوانرود:

پایبندی به مبانی و ارزشهای اساسی اسلام و انقلاب اولین شاخص انقلابی گری است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) : مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه جوانرود گفت: پایبندی به مبانی و ارزشهای اساسی اسلام و انقلاب اولین شاخص انقلابی گری است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه جوانرود، نشست بصیرتی با موضوع انقلابی گری با حضور پر رنگ خواهران  بسیجی در محل حسینیه ناحیه جوانرود برگزار شد.

حجت الاسلام کریمی در این مراسم گفت: برنامه اصلی دشمن این است که امروزه با یک چهره زیبا خودش را معرفی کند، لذا لازم است که در مقابل دشمن بیاستیم نه اینکه در دامن دشمن قرار بگیریم و خودمان هم ندانیم، خیلی از انسانها هستند که به دلیل اینکه دشمن را نمی شناسند در دامن دشمن قرار می گیرند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه جوانرود به معرفی کردن شاخصه های انقلابی گری پرداخت و افزود: اولین شاخص پایبندی به مبانی و ارزشهای اساسی اسلام و انقلاب است، یعنی هر آنچه که مبانی اساسی انقلاب و هر آنچه که ارزش و اصول اسلام است را ما باید رعایت کنیم، نمی شود که ما مسلمان باشیم و اسلام را قبول داشته باشیم اما احکام اسلامی را جاری نکنیم و این از ترفندهای دشمن است که مسلمان باشیم و اسلام را قبول کنیم اما در عمل احکام اسلام راجاری نکنیم.

 

وی افزود: زمانی که امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را تشکیل دادند این شعار را داشتند که "نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی " یعنی وقتی کشوری بر مبنای اسلام بود باید اسلامی باشد باید احکام اسلام در آن رعایت شود.

حجت الاسلام کریمی به هدف گیری آرمانهای انقلاب اشاره کرد و گفت: ما باید به ندای مسلمانان جهان لبیک بگویم و از فرقه گرایی بپرهیزیم.

وی در پایان به تشریح پایبندی استقلال کشور به عنوان یکی دیگر از شاخصه های انقلابی گری پرداخت و گفت: انسان انقلابی باید به دنبال استقلال کشور باشد.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.