ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه جوانرود:

اتحاد وهمبستگی عمومی از دستاورد های عملیات مرصاد بود

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه ناحیه جوانرود در مراسم گرامی داشت عملیات مرصاد گفت: اتحاد وهمبستگی عمومی از دستاورد های عملیات مرصاد بود
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)  ناحیه جوانرود،  سرهنگ باوند پور فرمانده سپاه ناحیه جوانرود در مراسم گرامی داشت عملیات مرصاد، ضمن عرض خیر مقدم به خانواده های محترم شهداء، جانبازان، پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و بسیجیان یاد و خاطره شهداء و پیروزی موفقیت آمیز رزمندگان اسلام در عملیات غرور آفرین مرصاد را گرامی داشت.

وی تصریح کرد: عملیات غرور آفرین مرصاد در بعد داخلی و خارجی برای جمهوری اسلامی ایران دستاوردهایی داشته است که تحکیم ثبات داخلی نظام و مشروعیت آن در بعد کارآفرینی نظامی اولین دستاورد عملیات مرصاد در بعد داخلی برای جمهوری اسلامی ایران  بود.

وی افزود : افکار عمومی جهان تا قبل از عملیات مرصاد فکر می کردند که جمهوری اسلامی ایران در بعد نظامی تضعیف شده و قطعنامه ۵۹۸ را قبول کرده است، اما با رشادت رزمندگان اسلام در عملیات مرصاد برای همه محرز شد که این تبلیغات خام از طرف بدخواهان نظام است که فکر کرده اند بدلیل ضعف نظامی قطعنامه۵۹۸ قبول کرده است و این دستاویز  تبلیغاتی از دست بدخواهان نظام با پیروزی در این عملیات گرفته شد.

وی اظهار داشت: شناخته شدن دوست از دشمن و تصویه عناصر مردمی از ضد مردمی و خشکیده شدن ریشه نفاق برای همیشه از دیگر نتایج این عملیات غرور آفرین بود.

وی افزود: تحکیم وحدت در بعد داخلی  وهمبستگی عمومی از جمله دیگر دستاوردهای این عملیات بود که نصیب مردم ایران شد.

سرهنگ باوندپور افزود: اولین دستاورد در بعد بین المللی و بعد خارجی خنثی سازی چشمداشت صدام که بهره بردار از اشغال ایران توسط منافقین بود با پیروزی در این عملیات و تثبیت قطعی نظام جمهوری اسلامی در نظام های جهانی به وقوع پیوست و مشروعیت جمهوری اسلامی ایران در افکارهای عمومی جهان بوسیله حمایتهای مردمی در این عملیات افزایش پیدا کرد.

وی در نهایت خاطر نشان کرد: در واقع پیروزمند نهایی و ظفرمند نهایی چه در دوران دفاع مقدس و چه در عملیات مرصاد خود مردم بودند.

در این مراسم علی اشرف خزایی از فرماندهان و پیشکسوتان دوران هشت سال دفاع مقدس یاد و خاطره شهداء و ایثار گران دفاع مقدس و علی الخصوص عملیات غرور آفرین مرصاد را گرامی داشتند و به بیان خاطرات ورشادت های غیور مردانعملیات مرصاد پرداختند.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.