ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۶ بار خوانده شده
در قالب طرح مودت؛

نشست مودت فرماندهان حوزه ها و پایگاههای بسیج در شهرستان جوانرود برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): نشست فرماندهان بسیج در قالب طرح مودت ، با حضور فرمادهی و تعدادی از پرسنل سپاه ناحیه جوانرود و فرماندهان حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج این ناحیه برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم (ص) ناحیه جوانرود: طرح مودت سپاه ناحیه جوانرود  با حضور فرماندهان حوزه ها و پایگاه های بسیج مساجد و محلات و خانواده هایشان در راستای قدردانی از زحمات فرماندهان و ایجاد انس و مودت در شهرستان پیشوا برگزار شد.

 

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود در این نشست گفت: این طرح  با هدف بهره‌گیری کامل از فضای معنوی ماه مبارک رمضان، و آشنایی بیشتر و تعامل سازنده  میان فرماندهان در راستای بهره گیری از نظرات و تجربیات یکدیگر برای تقویت برنامه های بسیج و تلاش بیشتر در زمینه بصیرت افزایی و کارهای فرهنگی برگزار گردید.

سرهنگ فرامرز باوند پور ضمن تاکید بر ضرورت تعامل سازنده میان رده های  بسیج  تصریح کرد: بصیرت افزایی در مسائل مختلف و مقابله با  تهاجمات فرهنگی دشمنان  نیاز امروز جامعه ما است و نظر به اینکه بصیرت افزایی در حوزه های مختلف به همکاری و همراهی فرماندهان و خانواده آنان به عنوان قشری کارآزموده و دلسوز نیاز مبرم دارد ،  روشنگری و بصیرت‌افزایی به خصوص در حلقه‌های شجره طیبه صالحین، بسیجیان و عموم مردم می تواند زمینه های این امر را فراهم نماید تا  در آینده نزدیک شاهد جامعه‌ای پاک و سالم باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه جوانرود در این نشست گفت:  فرماندهان بسیج که رسالت تبلیغ و تعظیم شعائراسلامی را در عرصه فرهنگی جامعه به عهده دارند، همواره نیازمند همراهی و حمایت معنوی خانواده های محترم خویش هستند که  این طرح به صورت سالانه و با هدف ایجاد انس و الفت بین فرماندهان بسیج و خانواده های آنان برگزار می شود.

حجت الاسلام کریمی افزود: برنامه های بسیج برنامه های فرهنگی است که  نظر به اینکه  دشمنان اسلام ، با تمام توان در حال برنامه ریزی های ضد دینی و ضد ارزشی و ضد فرهنگی  برای مسلمانان است برنامه های فرهنگی بسیج بخصوص برنامه هایی که در شجره طیبه صالحین برگزار می شود می تواند  سد محکمی در برابر این طوطئه های دشمنان باشد.

وی افزود: ما در سال جاری که به عنوان  اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است دو وظیفه مهم  در مباحث اقتصاد مقاومتی و فرهنگ را پیش رو داریم که در مبحث اقتصاد مقاومتی اگر بخواهیم اقدام و عملی داشته باشیم اولین گام آن خودکفایی در مبحث اقتصادی است و وابستگیهای ما در این زمینه به پایان برسد که لازمه تحقق این امر اطمینان به امکانات داخلی و حمایت از صنایع و تولیدات داخلی است.

حجت الاسلام  کریمی  تصریح کرد: در مبحث دوم یکی دیگر  از لازمه های  اقتصاد مقاومتی مبحث فرهنگی و مقابله با طوطئه های دشمنان در زمینه تقابل با اسلام ناب است که نظر به اینکه دشمنان اسلام از برنامه های اسلامی و عبادات و دنباله روی ما از اعتقادات ناب اسلامیمان هراسان هستند، امروزه با تمام امکانات خود تلاش می کند تا اسلام ناب را از ما گرفته و اسلامی را که ساخته دست خودش  وبه  نفع خودش ( اسلام آمریکایی و اسلام انگلیسی) است به ما معرفی نماید.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه جوانرود در پایان لازمه رسیدن به قله های سعادت را پیروی از قرآن و آموزه های ناب اسلامی عنوان کرد.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.