ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۳ بار خوانده شده

مرسم بزرگداشت سال‌روز حماسه ۹ دی در شهرستان جوانرود برگزار شد********قبادی بماند

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): مراسم بزرگداشت سال‌روز حماسه ۹ دی با حضور کارکنان سپاه ناحیه جوانرود و مسئولین ادارات و ارگان‌های شهرستان جوانرود برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه جوانرود، صبح امروز درمحل حسینیه تیپ ۴ انصارالرسول (ص) شهرستان جوانرود مراسم بزرگداشت سال‌روز حماسه ۹ دی با حضور کارکنان سپاه ناحیه جوانرود و مسئولین ادارات و ارگان‌ها برگزار شد.

حاج آقا قبادی مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه مهمان و سخنران این برنامه،گفت: روز ۹ دی تمام کننده رسالت بزرگ میثاق با ولایت و بصیرت دینی و اعتقادی بود. وی افزود: بصیرت امری مهم و اساسی در دین است و در قرآن کریم بارها از آن اسم برده شده است که بخشی از آن مختص خداوند متعال می باشد و بخش دیگر به مسلمین اشاره دارد. وی تصریح کرد: در زمان حال فرمایشات ولی امر مسلمین باید سرلوحه امور و مسائل مسلمانان باشد و هر کس در فرزانگی رهبر کبیر انقلاب تردیدی داشته باشد از راه بصیرت بسیار دور افتاده است. وی تاکید کرد: رهبر انقلاب آنچه لازم بود در ۲۹ خرداد سال ۱۳۸۸ در زوایای مختلف بیان نمودند. وی همچنین با نگاهی به مردم استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس و عمر انقلاب اسلامی گفت: مردم استان از اوایل انقلاب تا کنون راه را بر هر حزب و گروه معاند نظام بسته اند و هرگز آنان را در میان خود راه نداده اند و اگر موردی در این زمینه وجود داشته به صورت پنهانی و از عوامل خارجی بوده است. قبادی در پایان: افتخار ما اینست که دستورات قرآن ما بر اساس عقل و عمل است و تاسف شرمندگی خاص کسانی است که قرآن می خوانند و به اسلام پشت می کنند.

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.