ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۹ بار خوانده شده

کارگاه توجهی شبکه سازی فضای مجازی جامعه زنان

پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم (ص): صبح امروز ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوانرود کارگاه توجهی شبکه سازی فضای مجازی جامعه زنان بسیج شهرستان جوانرود برگزار کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم (ص) ناحیه جوانرود، به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوانرود کارگاه توجیهی شبکه سازی فضای مجازی جامعه زنان ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان راس ساعت ۹ صبح امروز در محل نماز خانه فرهنگی اجتماعی این ناحیه برگزار گردید.

فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوانرود در این مراسم  برنامه ها و دستور العمل های رسیده در مورد فضای مجازی را تشریح کرد و بصیرت و تفکر خانواده های بسیجی را در استفاده از فضای مجازی خواستار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جوانرود گفت: در منطقه اورامانات جنگ نرم دشمنان از ابعاد وسیعتری برخوردار است و این امر نشانگر وجود خطرات وسیعتر برای خانواده ها است که تلاش بسیجیان در برابر این هجمه ها باید چند برابر شود.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در ناحیه جوانرود نیز در ادامه افزود: توجه و رعایت شئونات اسلامی در این فضای پر فتنه از ضرورت بسیار زیادی برخوردار است، چون مخالفان و دشمنان زخم خورده اسلام از هیچ تلاشی در این عرصه کوتاهی نمی کنند.

همچنین در این کارگاه حفاظت اطلاعات ناحیه به تشریح مسائل امنیتی کاربران در فضای مجازی پرداخت و در نهایت شرکت کنندگان با نحوه ساخت و کار با ایمیل و ساخت وبلاگ و اصول خبر نگاری آشنا شدند.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.