ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۴۱ بار خوانده شده
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛

دیدار فرمانده سپاه ناحیه و مسئولان ثلاث باباجانی با امام جمعه شهرستان

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): فرمانده سپاه شهرستان ثلاث باباجانی به همراه مسئولان شهرستان ثلاث باباجانی به مناسبت هفته بسیج با امام جمعه شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ناحیه ثلاث باباجانی ، مسئولان شهرستان ثلاث باباجانی با ماموستا شیخی امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار فرماندار ثلاث باباجانی به همراه بخشدار مرکزی ، شهردار تازه آباد ، مسئولین ادارات و فرمانده و جانشین سپاه شهرستان ثلاث باباجانی با امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی دیدار کردند.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با تبریک فرارسیدن هفته بسیج اظهار داشت:  بسیج یعنی مردم و مردم یعنی بسیج .

ماموستا شیخی افزود: بسیج مردمی ترین نهاد در جمهوری اسلامی است و این نهاد در واقع اکنون نمادی برای تمام ملت های آزادی خواه شده است.

وی خاطرنشان کرد: مردم ثلاث باباجانی را می توان بسیجیان نمونه نامید چرا که این مردم در اوایل جنگ با دست خالی به مقابله با دشمن برخواستند و اجازه نفوذ را به دشمنان جمهوری اسلامی ایران ندادند.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: بسیج در دل های مردم جای دارد چرا که بسیج راه و نشان برای تمامی آزاده خواهان جهان است.

فرماندار ثلاث باباجانی نیز در این دیدار فرارسیدن هفته بسیج را به همه ی بسیجیان تبریک گفت.

علی اکبر اکبری گفت: بسیج نماد مقاومت در برابر رژیم بعث عراق بود و بسیجیان با حضور خود در جبهه های جنگ نام خود را در دفاع از انقلاب و نظام جادوانه کردند.

اکبری بسیج را متشکل از نیروهای جوان ، توانمند ، با اخلاق و با ایمان دانست که در خدمت به کشور و انقلاب از دار و ندار خود می گذرند.

وی همچنین بیان داشت: انقلاب اسلامی با تشکیل بسیج به همه ی کشورهای آزاده خواه نشان داد چگونه می توانند با استفاده از نیروهای دلسوز از انقلاب خود نگهداری و محافظت کنند.

فرماندار ثلاث باباجانی در پایان از رشادت همه ی بسیجیان به ویژه بسیجیان دوران دفاع مقدس که الگو و سمنبلی برای همه ی هستند تشکر و قدردانی کرد.

فرمانده سپاه شهرستان ثلاث باباجانی نیز در این دیدار هفته بسیج را به همه ی بسیجیان تبریک گفت.

سرهنگ خزایی: بسیج را متعلق به همه ی مردم ایران اسلامی دانست و افزود : تفکر بسیجی ضامن انقلاب و نظام است.

سرهنگ خزایی بسیج را پیش قراول مبارزه با استکبار و دشمنان ایران اسلامی توصیف کرد و گفت : در هرکجا و در هر مکان و زمانی که بسیج احساس کند به نظام و انقلاب صدمه و ضربه ای وارد می شود با رهنمودهای مقام معظم رهبری به پا می خیزد و جلو هر گونه تجاوز و نفوذ را خواهد گرفت.

وی اندیشه بسیجی را اندیشه ای فرا ملی عنوان کرد و افزود : امروزه تصاویر امام راحل و مقام معظم رهبری را می توان در اقصی نقاط جهان در دست آزادی خواهان دید و این یعنی الگو گیری آزدی خواهان از اندیشه بسیجی و سرمایه های نظام و انقلاب .

فرمانده سپاه ثلاث باباجانی در پایان از همکاری و هماهنگی ادارات و ارگان ها و بسیجیان عزیز در گرامی داشت این هفته مبارک تقدیر و تشکر کرد.

 

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.