ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۹ بار خوانده شده
به همت بسیج کارمندی:

همایش پدافند غیر عامل در کرمانشاه برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش پدافند غیر عامل پیش از ظهر امروز در مجتمع بعثت شهر کرمانشاه با حضور مسئولین استانی و کشوری در جمع مدیران ادارات برگزار شد
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بسیج کارمندی، سردار سرتیپ غلامرضا جلالی در این همایش نظام مقدس ما را هدف نهایی داعش خواند و با اشاره به اینکه اجازه پیشروی داعش به خاکریزهای جنگ جمهوری اسلامی داده نمی شود اظهار داشت: دفاع از سه کشور عراق، سوریه و یمن از  اهداف کشور ایران است زیرا اگر از این کشورهای اسلامی در برابر هجوم داعش دفاع نکنیم باید منتظر دفاع از مرزهای کشورمان در مقابل داعشی ها در آینده باشیم.

رئیس سازمان پدافند غیر عامل بیان کرد: کشمکش های ایران با دول غربی، کشور ما را به این نتیجه رسانید که از آنجا که کشورهای غربی و آمریکا به دلیل اقدامات کامل و جامع پدافند هسته ای ایران توان مقابله نظامی با کشورمان را ندارند مجبور به پذیرش مذاکره بر سر مسائل هسته ای شدند.

سردار سرتیپ جلالی با اشاره به اینکه درصدد ایجاد زیرساختهایی برای خنثی سازی تهدیدات نظامی هستیم عنوان کرد: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، کسی با مذاکرات هسته ای مخالف نیست و همگی در برابر تیم حمایت کننده دو تکلیف حمایت و مطالبه را وظیفه داریم.

وی با تاکید بر اینکه خطوط قرمز نظام منافع هسته ای ایران را تامین می کند افزود: با این وجود هرگز اجازه انجام بازرسی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای ایران به کشورهای آمریکا و اروپایی داده نمی شود.

سردار سرتیپ جلالی با اشاره به دسته بندی انواع جنگ، جنگ اقتصادی امروزه  علیه ایران را جنگی تمام عیار خواند و بیان کرد: بر مبنای فرمایشات فرماندهی کل قوا با پذیرفتن مسئولیت جنگ تمام عیار، باید به برطرف کردن نقاط ضعف پرداخته شود.

وی با اعلام تغییر رویکرد آمریکا در مسائل منطقه ای افزود: به گفته اوباما آمریکا دیگر در مناقشات محلی مداخله نمی کند اما علاوه بر محوریت قرار دادن مستشاری نظامی، اطلاعاتی، لجستیکی و حوزه های سیاسی در پی تقویت هم پیمانان خود در منطقه شامل اسرائیل و عربستان است.

سردار سرتیپ جلالی حمله عربستان به کشور اسلامی یمن را آغاز این استراتژی آمریکا دانست و آن را پیشروی حرکت عربستان به سمت اتلاف عربی علیه کشور ایران خواند و گفت: کشور عربستان برخلاف ایران که اشاعه دهنده اسلام ناب محمدی است درصدد توسعه تفکرات اسلام تکفیری است.

عربستان در حوزه های آسیب پذیری ایران در حال سرمایه گذاری است

رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت: کشور عربستان در بخش تکفیری درصدد سرمایه گذاری حوزه های آسیب پذیر کشور ایران است و این امر هوشیاری بسیج را می طلد تا پدیده های سیاسی و امنیتی را به چالش تبدیل کند.

سردار سرتیپ جلالی گفت: بر مبنای فرمایشات امام خامنه ای همه دستگاه ها اعم از ارتش، سپاه و وزارت دفاع باید خود را در برابر دشمن تجهیز کنند و آن را یک دستورالعمل رسمی خواندند بنابراین با دشمن شناسی می توانیم به بخشی از این آمادگی روانی نائل شویم.

وی افزود: ایجاد آمادگی ملی به معنای استقبال از جنگ نِیست بلکه برای جلوگیری از غافلگیری است بنابراین در تمامی حوزه ها از جمله دستگاه های اجرایی باید میزان آسیب پذیری به سمت صفر برود که با این اقدام دشمنان مایوس می شوند.

سردار سرتیپ جلالی گفت: آمریکا با توسل به جنگ مردم محور که انتقال فشار به مردم و سپس انتقال فشار از سوی مردم به حکومت است نوعی استراتژی را به کار می برد که ما باید تلاش کنیم این ابزار فشار را با پدافند غیرعامل مهار کنیم.

وی با اشاره به اینکه عدم ورود به جنگ استراتژی سیاسی ایران است آمادگی نظامی را رویکرد دیگری اعلام و بیان کرد: در بخش نظامی باید تهدید به صورت صد در صدی فرض شود بنابراین برگزاری مانورهای نظامی به بخش سیاسی قدرت می دهد.

سردار سرتیپ جلالی انسجام و استحکام داخلی کشور را از تکالیف پدافند غیرعامل دانست و گفت: این انسجام در حوزه مذاکرات هسته ای حمایت و مطالبه گری از تیم مذاکره کننده و در حوزه انتخابات نیز حفظ امنیت و سلامت انتخابات مصداق می یابد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.