ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۱ بار خوانده شده
به همت سازمان بسیج هنرمندان و حوزه هنری

به همت سازمان بسیج هنرمندان و حوزه هنری، همایش هنرهای تجسمی استان کرمانشاه با حضور دکتر مرتضی گودرزی دیباج برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): به همت سازمان بسیج هنرمندان و حوزه هنری، همایش هنرهای تجسمی استان کرمانشاه برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، مرتضی گودرزی دیباج در همایش هنرهای تجسمی که به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار شده بود، گفت: انقلاب اسلامی حاصل خواست و اراده مردمی بود و در انقلاب اسلامی مردم دست به دست هم دادند و رژیم آن زمان را سرنگون کردند.

 

رئیس مرکز هنرهای تجسمی حوزه‌های هنری کشور با اشاره به تحولات بعد از انقلاب اسلامی در ایران گفت: بعد از پیروزی انقلاب ما شاهد جابجایی‌های گسترده‌ای در حوزه هنر و فرهنگ داشتیم.

 

وی بیان داشت: بعد از پیروزی انقلاب از نظر کمیت و کیفیت، تحولات عظیمی در حوزه هنر بوجود آمد. قبل از انقلاب تعداد مراکز فعال هنری، هنرستان‌ها و دانشگاه‌های هنر بسیار کم بودند اما امروز می‌بینیم که ده‌ها هزار دانشجو و مدرس فعال در حوزه هنری داریم که نشان می‌دهد مراکز هنری ما از لحاظ کیفی و کمی بسیار ارتقاء یافته است.

 

این هنرمند و پیشکسوت عرصه هنرهای تجسمی در ادامه افزود: از طرف دیگر می‌بینیم که مراکز خصوصی آموزش هنر، در کشور روز به روز افزایش می‌یابند.

 

وی در پایان گفت: وقتی حوزه هنر انقلاب را می‌خواهیم بررسی کنیم، باید به مبانی نظری و شخصیت‌های مرجع این حوزه مراجعه می‌کنیم. ما در هنر انقلاب اسلامی شخصیت‌های شاخص و ارزشمندی داریم که برای درک بهتر هنر انقلاب اسلامی باید به آنها مراجعه کنیم.

 

 

 

این همایش به همت سازمان بسیج هنرمندان و حوزه هنری و چند ارگان دیگر استان کرمانشاه در تالار وحدت دانشگاه هنر، واقع در میدان آیت‌الله جلیلی برگزار شده و تا تاریخ ۲۶ فروردین ماه نمایشگاه آثار هنرمندان کرمانشاهی در زمینه هنرهای تجسمی برای بازدید عموم برقرار است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.