ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۲ بار خوانده شده
علیرضا حکمتی شاعر برجسته استان کرمانشاه :

اتفاقی که در ۹ دی ماه ۸۸ به وقوع پیوسته است، نمادی از بصیرت و وفاداری مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی با انقلاب و رهبری بود

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)؛ دستآوردهای انقلاب اسلامی ایران،علاوه برشکوفائی در زمینه های اقتصادی،فرهنگی،...دستآوردهای شگرف دیگری نیز داشته است که این امر، چشم انداز روشنی از انقلابی سی وچند ساله ترسیم می نماید
نسخه مناسب چاپ

 علیرضا حکمتی شاعر برجسته استان کرمانشاه  :

اتفاقی که در ۹ دی ماه ۸۸ به وقوع پیوسته است، نمادی از بصیرت و وفاداری مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی با انقلاب و رهبری بود

دستآوردهای انقلاب اسلامی ایران،علاوه برشکوفائی در زمینه های اقتصادی،فرهنگی،...دستآوردهای شگرف دیگری نیز داشته است که این امر، چشم انداز روشنی از انقلابی سی وچند ساله ترسیم می نماید.

اتفاقی که در ۹ دی ماه ۸۸ به وقوع پیوسته است، نمادی از بصیرت و وفاداری مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی با انقلاب و رهبری بود.

اگرچه در این صحنه،آنهایی بازنده شدند که می توانستند با کمی خویشتنداری و تعقل دینی و انقلابی،خود را در جلوی دیدگان حق بین و حقیقت جوی مردم آگاه ایران اسلامی ، پیروز میدان ببینند.

کسانی که متأسفانه ، صحنه رفاقت را به صحنه کینه و عداوت و رقابت ناسالم کشاندند تا یکبار دیگر ایادی استکبار جهانی در فکر طمع ورزی به خیال خام خود نسبت جان وکیان این سرزمین مقدس بیفتند.کسانی که با کمی تفکر می توانستند بازنده این میدان نباشند ودر مقابل حرکت عظیم و خود جوش مردم به خود آیند ودست از لجاجت بردارند.

اگرچه در طول سالیان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران شاهد رخدادهایی این چنینی در برهه هایی از تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ا یران بوده ایم اما در همه این وقایع حضور هوشیارانه و مقتدرانه  مردم انقلابی ایران در دفاع از حق و تشخیص باطل سبب شده است درخت تناور انقلاب بیش از پیش ریشه دوانده و جایگاه خود را حفظ نماید.

نقش حضور مردم انقلابی ایران همواره نقشی تعیین کننده و منحصر به فرد بوده است

نقش حضور مردم انقلابی ایران همواره نقشی تعیین کننده و منحصر به فرد بوده است این حضور آگاهانه وقتی پررنگ تر و حماسه آفرین تر می شود که بدانیم این حرکت های انقلابی با زعامت مردی از سلاله پاکان  ، حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) سمت و سویی خدایی یافته و ارزشهای دینی و اعتقادی ، جایگاه همیشگی خود را حفظ نموده است.

بصیرت و دوراندیشی ،تمیز حق از باطل،اعتقاد محوری،دشمن شناسی،حق مداری،دین باوری،... آثار و برکات رخدادهایی است که از دل وقایع تلخ و شیرین همچون ۹ دی نصیب ملت نستوه و مقاوم ایران اسلامی شده است.

این وقایع مردم ایران اسلامی را در مقابل گزندهایی این چنینی ، همواره سربلند بیرون آورده است و غافلان و ساده لوحان داخلی و خارجی را بیش از پیش در نزد حق باوران رسوا ساخته است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.