ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۹۲ بار خوانده شده
به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی؛

همایش علمی کردن کشاورزی در ناحیه "اسلام آبادغرب" برگزار شد

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش علمی کردن کشاورزی و جشن انقلاب توسط کانون بسیج مهندسین کشاورزی و با حضور بازرسی محققین کشاورزی، اعضاء کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان،اعضای کارگروههای علمی کشاورزی شبکه های طرح بسیج همگام با کشاورز، برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه؛ به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، همایش علمی کردن کشاورزی و جشن انقلاب توسط کانون بسیج مهندسین کشاورزی و با حضور بازرسی ناحیه، سازندگی ناحیه ، مدیر جهادکشاورزی و محققین کشاورزی، اعضاء کانون بسیج مهندسین کشاورزی  شهرستان، اعضای کارگروههای علمی شبکه های طرح بسیج همگام با کشاورز، برگزار شد.

 در این مراسم ابتداء خانم مهندس سمیه محمدی مدیر کانون بسیج مهندسین کشاورزی  شهرستان ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر از مهندسین  بسیجی فعال در عرصه کشاورزی تقدیر و تشکر نمودند و خاطر نشان کردند که مهندسین بسیجی همواره با روحیه بسیجی و همگام با کشاورز در عرصه های سازندگی و جهادی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشند.

در ادامه آقای  دکتر حق پرست از مرکز تحقیقات کشاورزی استان کرمانشاه در خصوص مطالب علمی کشاورزی سخنرانی نمودند و همچنین در این مراسم از وجود  شاعران و هنرمندان شایسته  شهرستان استفاده شد ضمنا در بین حاضرین مسابقه فرهنگی  به مناسبت دهه فجر  برگزار گردید و به تعدادی از حاضرین که در مسابقه شرکت نمودند به قید قرعه جوایزی اهداء شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.