ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۲۹ بار خوانده شده
در بیانیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی آمده است:

۹ دی ماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی؛ نهم دیماه سال ۱۳۸۸ روزی ماندگار در تاریخ حماسه سازی های ملت والا و بزرگ ایران اسلامی رقم خورد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه، نهم دیماه سال ۱۳۸۸ روزی ماندگار در تاریخ حماسه سازی های ملت والا و بزرگ  ایران اسلامی  رقم خورد.

ملت بزرگ ایران همواره نشان داده اند که در جایی که کیان و اصل نظام اسلامی به خطر افتد با تمام توان به صحنه خواهند آمد و خواب دشمنان ایران اسلامی را به کابوسی دهشتناک مبدل خواهند کرد.

پس از انتخابات سال ۸۸ و آغاز فتنه با رمز تقلب از سوی تعداد معدودی از فتنه گران فضای سیاسی کشور رو به التهاب نهاد.تخریب اموال عمومی، آشوب های خیابانی و هتاکی نسبت به ارکان نظام تنها بخشی از کارنامه ننگین کسانی است که به خیال خام خود در صدد براندازی نظام مستحکم و قدرتمند ایران اسلامی بودند.

 نصیحت ها، روشنگری ها و تذکرات دلسوزانه مسئولین نظام و در رأس آنان سخنان پدرانه رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه تاریخی ۲۹ خرداد باعث جداشدن بخشی از مردم شد که بواسطه ی فضای غبار آلود فتنه در سیاهه ی لشکر فتنه گران قرار گرفته بودند. مردم با دیدن چهره ی واقعی فتنه گران راه خود را از فتنه و آشوبگران جدا کردند اما بخش کوچکی از فتنه گران همچنان به رفتارها و اعمال آشوبگرانه خود ادامه می دادند.

این رفتارها تا روز عاشورای سال ۸۸ ادامه داشت. هتک حرمت و بی احترامی آن عده ی فتنه گر نسبت به مجلس عزای امام حسین (ع) و روز عاشورا سبب آشکار شدن ماهیت ضد دینی و اسلامی فتنه گران شد و خروش ملت ایران را رقم زد.

حضور به موقع و حماسه ساز ملت ایران در روز نهم دیماه غبار فتنه را کنار زد و دست های پنهان حمایت های آمریکا، انگلیس، رژیم منحوس صهیونیستی و بخشی از کشورهای منطقه و فرامنطقه که با پول و قدرت خود بصورت مستقیم و غیر مستقیم فتنه گران داخلی را تغذیه می کردند از آستین بیرون زد.

ما کارشناسان، پژوهشگران و مهندسین بسیج کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه در ششمین سالگرد حماسه عظیم و بزرگ ۹ دی ماه به تبعیت از امت حزب الله بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و توطئه گران فتنه ۱۳۸۸ اعلام داشته و در سالگرد این حماسه  بزرگ حمایت و پشتیبانی بی چون و چرای خود را از مقام عظمای ولایت مطلقه فقیه حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) با حضور در صحنه های حساس انقلاب اعلام می داریم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.