ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۹۸ بار خوانده شده

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی:

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی؛ جلسه سالانه مجمع عالی قشر سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سال۹۴، ۳۰ آبان ماه در سالن جلسات سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه تشکیل شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)،سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کرمانشاه؛ جلسه سالانه مجمع عالی قشر بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سال۹۴، امروز صبح ۳۰ آبان ماه در سالن جلسات سازمان جهادکشاورزی استان کرمانشاه تشکیل شد.

 

در ابتدای جلسه دکتر علیرضا سیفعلی رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی ضمن تبریک هفته بسیج، در خصوص اقتصاد مقاومتی سخنانی بیان کردند.

 

وی گفت: یکی از موضوعات مهم، مردمی کردن اقتصاد است، تأکید مقام معظم رهبری بر این بوده و هست که مردم را باید وارد کارهای جهادی کرد، بر همین اساس ما می کوشیم تا بسترهای ورود مردم به عرصه اقتصاد مقاومتی را فراهم کنیم، اصلی ترین بسترسازی برای ورود مردم به این عرصه القای فرهنگ صحیح اقتصادی به مردم می باشد.

 

دکتر سیفعلی افزود: اقتصاد مقاومتی راهکار دیرینه جمهوری اسلامی ایران است، در ۳۵ سال انقلاب، مردم به خوبی معنای مقاومت و اقتصاد مقاومتی را درک کرده اند، مردم ما هرگاه از فرمول مقاومت که توسط رهبر انقلاب آموزش داده شد استفاده کردند، توانستند با موفقیت از موانع و چالش هایی همچون تحریم های اقتصادی عبور کنند.

 

سپس دکتر سیفعلی گزارشی از فعالیتهای شش ماهه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی را در سال۹۴ را ارائه دادند.

 

در ادامه این نشست دکتر خسرو شهبازی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان به عنوان رئیس شورای قشر بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) انتخاب شدند.

 

دکتر شهبازی نیز ضمن  تبریک هفته بسیج به اهداف و رسالت بسیج اشاره کرد و افزود: بسیج یک فکر و یک منطق است و علت گرایش افراد تحصیلکرده و مهندسین به سمت بسیج همین امر است.

 

وی افزود: باید تحول گرا باشیم و پتانسیلها را بشناسیم و از توان و تخصص مهندسین بسیجی استفاده کنیم.

 

دکتر شهبازی گفت: بسیج اصلی ترین نقش در تبیین اقتصاد مقاومتی را می تواند ایفا کند، این موضوع در صحنه های مختلف انقلاب ثابت شده است و اینک بخشی از میلیون ها نیروی بسیجی را نیروهای متخصص تشکیل داده اند، با شناسایی و استفاده بهینه از این نیروها مرتفع کردن مشکلات سرعت بیشتری خواهد گرفت.

 

گفتنی است در این جلسه رئیس جهادکشاورزی، تعدادی از معاونان، مدیران کانونها و اعضای قشر بسیج مهندسین حضور داشتند.

 

در پایان جلسه مدیران کانونهای بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی نواحی، مسائل و مشکلات را بیان کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.