ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۹ بار خوانده شده
با حضور کشاورزان فعال استان در ایستگاه تحقیقات کشاورزی اسلام آبادغرب تشکیل شد:

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی؛کشاورزان و مهندسین با ارقام جدید گندم به زراعی و به نژادی شده که متناسب با شرایط اقلیمی منطقه می باشد آشنا شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مهندسین کشاورزی ومنابع طبیعی؛ به مناسبت روز مزرعه، کشاورزانی از شهرستانهای مختلف استان با حضور در ایستگاه تحقیقات کشاورزی اسلام آباد غرب، با ارقام جدید گندم به زراعی و به نژادی شده این ایستگاه که متناسب با شرایط اقلیمی منطقه می باشد آشنا شدند.

در این بازدید که بیش از یکصد نفر از کشاورزان فعال ۵ شهرستان از شهرستانهای مرکزی و جنوبی استان که دارای قرابت اقلیمی با اسلام آباد غرب و در محل ایستگاه یاد شده صورت پذیرفت، حضور داشتند.

کشاورزان و کارشناسان نظام مهندسی استان ضمن بازدید از مزارع پرورشی ایستگاه، در جریان به زراعی، تغذیه، پرورش ارقام پرمحصول، بهترین زمان کاشت،برداشت و ... ارقام گندم معرفی شده این ایستگاه قرار گرفتند.

دراین بازدید که با توضیحات دکتر شهریار ساسانی عضو هیات علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان و مهندس غلامحسین احمدی محقق غلات این مرکز همراه بود، بازدید کنندگان در جریان ویژگی های هرکدام از ارقام معرفی شده قرار گرفته و با مناسبترین رقم های این ایستگاه که با شرایط اقلیمی- محلی، تغذیه و شرایط آبیاری آنان همخوانی بیشتری دارد آشنا شدند .

این برنامه که ویژه زراعت گندم و جو در مناطق سردسیر استان کرمانشاه برگزار شده بود، مهندس علی نیازی فرد پژوهشگر غلات مرکز به ارایه توضیحات کاملی از شرایط، ویژگی ها، نیازهای تغذیه ای، میزان و مناسبترین زمان آبیاری و ... گندم و جو در این قسمت از استان پرداخته و ارقام جدید و دارای عملکرد بالا را برای حاضران معرفی و تشریح نمودند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.