ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۳ بار خوانده شده
در کانون" هرسین " انجام پذیرفت:

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی ومنابع طبیعی

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): چهارمین شبکه بسیج همگام با کشاورز در روستاهای" مله حسن بقعه "و "حسن بقعه" واقع در شهرستان هرسین ایجاد شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی ؛  قربانی سرپرست کانون هرسین اظهار داشت: مراسم با تلاوتی از آیات قرآن کریم شروع شد سپس فرمانده سپاه ناحیه هرسین سرهنگ بهشتی راد ضمن تقدیر از فعالیت های بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی هرسین به ارائه گزارشی از فعالیت های سال گذشته این کانون پرداخت و اظهار کرد: تشکیل ۳ شبکه همگام با کشاورز در ۶ پایگاه مقاومت بسیج روستایی، برگزاری دوره‌های آموزشی برای کشاورزان با حضور ۵ کارشناس مجرب از جمله برنامه هایی است که طی سال گذشته در هرسین انجام شده است.

سرهنگ بهشتی راد خاطر نشان کرد: این دوره ها در موضوعات مختلف از جمله تولید گندم، تولید زعفران, افزایش تولید شیر و ... با کیفیت مطلوبی برگزار شده است.

همچنین در ادامه جلسه نیز برنامه ریزی های انجام شده برای فعالیت در سال ۹۴ بیان شد و مصوباتی به ثبت رسید که از جمله آن تشکیل ۳ شبکه همگام با کشاورز در ۸ پایگاه مقاومت بسیج روستایی در موضوعات آب و خاک، باغبانی، دام و زراعت بود در ادامه مهندس جلیلی مدیر جهاد کشاورزی هرسین نکات تکمیلی در مورد این طرح بیان نمودندو در پایان مراسم از کشاورزان خبره قدر دانی بعمل آمد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.