ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۷۷ بار خوانده شده

حجه الاسلام یوسفی:

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:حجه الاسلام یوسفی گفت:امروزه شما مداحان وذاکرین اهل بیت(ع) در شرایط فعلی بخشی از افسران جوان میدان نبرد با دشمن هستید. دشمنان انقلاب ونظام در همین مسیری که شما تلاش وزحمت می کشید سرمایه گذاریهای کلانی کرده اند.مجلس روضه خالی ازمباحث سیاسی نباشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) سازمان بسیج مداحان، حجه الاسلام یوسفی مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کرمانشاه درهمایش مداحان ،مدیران هیئات مذهبی وشعرای آئینی با بیان این مطلب گفت:اگر استحضار داشته باشید مدت دو سال است مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عبارت شیعه لندنی مباحث بسیار عجیبی را مطرح می فرمایندواین حکایت از پشت صحنه های عجیب سوسیالیسهای بیگانگان خصوصا انگلیسی ها در این حوزه شما فعالیت می کنید.

وی با بیان اینکه ما از نظر مبانی دین مبین اسلام ما نمی توانیم بگوییم حاکمیت کاری برفرهنگ ندارد افزود: خصوص سازی فرهنگ هیچ معنایی در دین ما ندارد وهیچ حاکمی و مسئولی نباید نسبت به سوال فرهنگی بگوید من پرهیزی ندارم.بنابراین در دین مقدس اسلامی  بعد از امت امیرالمومنین علی(ع) این حقیقت اولین بار است که نوع حاکمیت در جامعه چنین است که دین وسیاست با هم در آمیخته است.

حجه الاسلام یوسفی در ادامه خاطر نشان کرد:امروزه وقتی که  شما مجلس ذکر دارید اگر این مجلس روضه خالی از مباحث سیاسی باشد شمربن ذی الجوشن هم حاضر دیگر نمی شود گریه کند.مجلسی ،مجلس حسینی است که هم زمان در آن مظلومیت ابا عبدالله الحسین (ع) ومظلومیت عاشورا گفته شود لذا شمر و نقش اسرائیل امروزه هم معرفی شود اگر مجلسی برگزار گردد و به استکبار جهانی، به سرویس های جاسوسی بیگانه ، به نقش اسرائیل اشاره نشود خارج از مسیر است.

حجه الاسلام یوسفی با اشاره اینکه مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) افسران فعال این میدان  هستند ، گفت:مردم ایران با مردم جهان ۳تفاوت اساسی دارند :

اولاً مردم ایران ارتباط تنگاتنگی با نهضت امام حسین (ع) دارند همه دنیا حتی هندوها برای امام حسین(ع) عزاداری می کنند،ولی تفاوت دراین است که در این جا شور حسینی با شوق حسینی با هم همراه است منبریه می آیدمنبر آماده می کنندمردم وذاکر اهل بیت (ع) با ذکرمصائب و مصیبت ها  مردم برای امام حسین (ع) اشک بریزند. لذا بصیرت دارند.

ثانیاً مردم ایران ارتباط تنگاتنگی با دنیا وآخرت زمان با منجی عالم بشریت دارند. همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حرم امام راحلعظیم الشان فرمودند:این تفکر واین دیدگاه که امام زمان(عج) با این مشخصات وجود دارد اختصاص برشیعه است.

ثالثاً مردم ایران معتقدند تا زمانی که امام غایب نیامده است ما بدون تکلیف نیستیم باید از ولایت فقیه تبعیت کنیم.

حجه الاسلام یوسفی در پایان گفت:عصاره این مباحث ومسائل باید در ولایت مشخص می شود.تفاوت در ولایت "ولایت امام حسین(ع)" در آن دوران و "ولایت امام عصر" در فاصله بین اینها در زمان غیبت ما هستیم.

انتهای پیام/

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.