ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۷۱ بار خوانده شده
به همت سازمان بسیج مداحان برگزار شد:

نشست توجیهی قبل از شروع ماه مبارک رمضان باحضور مداحان و مسئولین هیئات مذهبی وشعائر آئینی

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:نشست توجیهی مداحان و مسئولین هیئات مذهبی وشعائر آئینی قبل از شروع ماه مبارک رمضان در تاریخ ۹۴/۳/۱۰ در محل سالن مرفوک سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مداحان،نشست توجیهی مداحان و مسئولین هیئات مذهبی وشعائر آئینی قبل از شروع ماه مبارک رمضان در تاریخ ۱۰/۳/۹۴ در محل سالن مرفوک سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه برگزار شد.

جلسه ابتدا با تلاوتی چند از کلام الله مجید آغاز و سپس سرهنگ پاسدار خوش اخلاق سرپرست سازمان بسیج مداحان استان کرمانشاه ضمن خیر مقدم به حاضرین و تبریک اعیاد شعبانیه درباره جلسه توجیهی و اهمیت آن توضیحات مبسوطی ایراد نمودند.

در ادامه سپس حجت الاسلام حاج جمال عزتی سخنران جلسه با اشاره به آسیب هایی که متوجه جامعه مداحان می باشد. به مشکلات فرهنگی و آموزشی این قشر پرداخت .

و در ادامه خاطر نشان کرد: برای رفع این مشکلات لازم است کلیه مداحان ضمن احترام به همدیگر مخصوصا به افراد پیشکسوت این قشر بدون داشتن تکبر و خودپسندی همیشه به دنبال کسب علم و دانش وبرطرف کردن به ضعف های خود باشند؛

وی گفت: بسیار قبیح می باشد مداحی که ۳۰ سال برای مردم روضه خوانی و مراسم دعا اجرا نموده ولی در خواندن صحیح یک زیارت عاشورا عاجز می باشد

در پایان هم ضمن حمایت از بیانات مقام معظم رهبری و سایر مسئولین در خصوص مذاکرات هسته ای و جلوگیری از هر گونه زیاده خواهی طرفین غربی قرار شد پارچه نوشته در این رابطه تهیه و توسط مداحان و مسئولین هیئات امضاء و در اسرع وقت به تهران منعکس نمایند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.