ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۱۱ بار خوانده شده
سازمان بسیج مداحان:

بسیج مداحان استان کرمانشاه اهانت به پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:سرپرست سازمان بسیج مداحان وهیئات مذهبی استان کرمانشاه بیانیه ای در محکومیت توهین مجله فرانسوی به پیامبر بزرگ اسلام صادر کردند
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سپاه حضرت نبی اکرم(ص) سازمان بسیج مداحان،بسیج مداحان  استان کرمانشاه به نمایندگی از مداحان وذاکران اهل بیت(ع) این  استان بیانیه ای در محکومیت توهین مجله فرانسوی به پیامبر بزرگ اسلام  صادر کردند که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اي پيامبر! آنچه را بدان ماموري آشکار کن و از مشرکان روي بتاب؛ که ما تو را در برابر استهزاء‌کنندگان کفايت مي‌کنيم.

همزمان با ايام هفته وحدت و سالروز ولادت نبي اعظم اسلام (صلي الله عليه و آله و سلام)، نشريه کثيف فرانسوي به تبعيت از کارگردان مهدور الدم و صهيونيست دانمارکي، با نشر کاريکاتورهاي موهن، موجي جديد از اهانت به ساحت مقدس نبي مکرم اسلام (صلي الله عليه و آله و سلام)، به راه انداخت.

پس از اين حادثه و تبعات خونبار و مشکوک آن، دولت‌هاي تروريسم پرور و داعش ساز غربي با ترتيب دادن يک راه‌پيمايي مضحک در پاريس، سران بعضي کشورهاي حامي داعش و رژيم صهيونيستي را از سراسر اروپا فراخواندند تا عليه تروريسم تظاهرات کنند! طرفه آن که در اين نمايش رياکارانه، نخست‌وزير رژيم کودک‌کش اسراييل هم حضور يافت تا شايد سرپوشي باشد بر جنايات وحشينانه و تروريسم دولتي رژيم اشغالگر قدس شريف.

تروريسم صهيونيستي و داعشي در ميدان نبرد زميني و ژورناليزم هتاک و تروريست پرور رسانه‌اي غرب، دو روي سکه کينه‌توزي و طراحي دشمنان بشر براي خاموش کردن نور اسلام هستند که قطعا از يک آبشخور سيراب مي‌شوند؛ و البته خداي متعال نور خود را تمام مي کند، اگرچه خوشايند کافران نباشد

تروريسم صهيونيستي و داعشي در ميدان نبرد زميني و ژورناليزم هتاک و تروريست پرور رسانه‌اي غرب، دو روي سکه کينه‌توزي و طراحي دشمنان بشر براي خاموش کردن نور اسلام هستند که قطعا از يک آبشخور سيراب مي‌شوند؛ و البته خداي متعال نور خود را تمام مي کند، اگرچه خوشايند کافران نباشد.

اين موج اهانت به پيامر آخرالزمان ارواحنا فداه در عصر جاهليت مدرن، ادامه استهزاء آن نبي بزرگوار در عصر جاهليت اولي است، که پيامبري نيامد مگر آن که او را به سخره گرفتند. و البته خداي متعال به پيامبر امر کرد که آنچه را بدان ماموري آشکار کن و از مشرکان روي بتاب که انا کفيناک المستهزئين؛ چه اين روزها موج وحدت آفرين ابراز عشق و ارادت ملت ها به ويژه مسلمين، به ساحت ملکوتي رسول خدا (صلي الله عليه و آله و سلام) بيش از همه در ميانه ميدان رسانه‌اي و شبکه‌هاي اجتماعي، چشم‌نواز و تسکين‌بخش شده است.

بسیج مداحان  وهیئات مذهبی استان ضمن محکوم کردن اين موج اهانت به نبي اعظم، به تبعيت از ولي امر مسلمين جهان، وحدت مسلمانان عليه تزوير و جنايات کافران حربي را راه مقابله با اين اقدامات نفرت‌برانگيز مي‌داند و  همچنین ضمن  دعوت ، که با تبيين دقيق پشت پرده اين حرمت‌شکني‌ها، قدمي در راه اتحاد هر چه بيشتر مسلمانان و صف‌آرايي يک‌پارچه در مقابل دشمنان مشترک بشريت و رسيدن به جامعه مطلوب اسلامي و آمادگي هر چه بيشتر براي ظهور منجي آخر ارواحنا فداه، بردارند. ان‌شاءالله

انتهای خبر/

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.