ارتباط با فرمانده

امر به معروف و نهی از منکر

دراین مراسم ازده نفر ازدانش آموزان مدارس شهرستان که درزمینه امربه معروف ونهی ازمنکر فعالیت داشتند ت
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، بر لزوم فعا
پایگاه اظلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم(ص): همایش ملی تذکر لسانی با حضور فرمانده ناحیه و امام جمعه شهر
بسیج عشایر: نشست بصیرتی باموضوع استکبارستیزی وآسیب های ماهواره با حضور خواهران بسیجی پایگاه ام البنی

مقاله

این مطلب ۹ بار خوانده شده
فرمانده سپاه عشايري استان كرمانشاه:

دفاع از مظلوم يك وظيفه همگاني است/ راهپيمايي يك وظيفه انساني است

پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرمانده سپاه عشايري استان كرمانشاه گفت: منحوس بودن رژيم صهيونيستي براي همه كشورهاي جهان ثابت شده است و امروز حمايت از مظلوم تنها وظيفه مسلمانان نيست بلكه مسئله يك مسئله كاملاً انساني است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، سرهنگ نبي احمدي فرمانده سپاه عشايري استان كرمانشاه با  اشاره به اهمیت توجه به مسئله فلسطین اظهار داشت: مسئله فلسطین امروز به عنوان اولین  اولویت و دغدغه مسلمانان در سراسر جهان اسلام قرار گرفته است و هیچ کس نمی تواند به سادگی از کنار آن بگذرد.

 

وی گفت: همانطور که امام راحل همواره خطر رژیم صهیونیستی را تذکر داده بود و از آن به عنوان یک غده سرطانی نام برده بودند، امروز هم نه تنها جهان اسلام بلکه کل جهان به منحوس بودن این رژیم کودک کش واقف است.

 

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه تصریح کرد: امروز تفکرات و اقدامات سردمداران رژیم صهیونیستی به صورت مستقیم و در جهت نابودی اسلام و مسلمین حرکت می کند و باید این مسئله برای همه مردم روشنفکری شود تا از تصمیمات شوم آنها مطلع شوند.

 

وی با تاکید بر این موضوع که یکی از راه هایی که می توان ذهن مردم جهان را نسبت به فعالیت ها و نیات مخرب اسرائیل روشن ساخت، حضور در راهپیمایی های اعتراض ضد این رژیم در سراسر جهان است که به حمداله شروع آن در کشور ایران زده شده و امروز در ده ها کشور دیگر جهان زمینه سازی شده است.

 

احمدي در ادامه با اشاره به پیش رو بودن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و نامگذاری این روز به نام روز قدس از طرف امام راحل خاطر نشان کرد: در این روز باید همه اقشار مردمی یکبار دیگر باشکوه هرچه تمام تر به خیابان ها بیایند و فریاد انزجار خود را از جنایات این رژیم کودک کش اعلام کنند تا به گوش کل جهانیان برسد.

 

وی در پایان گفت: ملت ایران در این روز به دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و با هدف آزادی قدس شریف به میدان می آیند تا یکبار دیگر استخوان های این رژیم منحوس از این حضور به لرزه بیافتد.

 

احمدي  گفت: تمام كشتارها و جنگ افروزي هايي كه از گذشته تا به امروز در سرتا سر جهان اتفاق افتاده است را اگر ريشه يابي كنيم يقيناً به دست داشتن اسرائيل و تفكرات يهوديان خواهيم رسيد.

 

وي اضافه كرد: حضرت امام خميني (ره) به خوبي اين موضوع را شناخته بود و به همين خاطر سعي در بيدار كردن مسلمانان سراسر جهان و همچنين ديگر كشورهاي غير مسلمان داشتند.

 

اين مقام مسئول با اشاره به اينكه محو شدن رژيم اشغالگر صهيونيستي نزديك است، افزود: امروز حتي كشورهاي غير مسلمان به اين نتيجه رسيده اند كه اسرائيل تنها به نا امني جهان دامن ميزند و اقدامات خرابكارانه و جنايات او  براي همه به اثبات رسيده است.

 

فرمانده سپاه عشايري حضور در راهپيمايي را تنها مختص مسلمانان نداست و گفت: هر كسي كه اينگونه جنايات را ببيند مطمئناً ساكت نخواهد ماند و اين موضوع به مسلمان و غير مسلمان ربطي پيدا نمي كند بلكه مسئله يك مسئله كاملاً انساني است.

 

احمدي خاطر نشان كرد: چطور ممكن است يك نفر اين كودك كشي ها و جنايات بي رحمانه را عليه يكسري افراد مظلوم و بي دفاع  ببيند و ساكت بنشيند؟

 

وي در پايان از لزوم حمايت گسترده مردم كل جهان از مظلوميت فلسطيني ها خبر داد و گفت: امروز نتنها فلسطين بلكه ديگر كشورها مانند سوريه، يمن، عراق، بحرين و ... نيز به شدت نياز به حمايت مردم دارند تا با حضور گسترده در راهپيمايي روز جهاني قدس مشت محكم و گره كرده خود را محكم تر از هميشه بر دهان رژيم اشغالگر قدس و حاميانش فرود آورند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.